Neler Yeni

Biostan ram hızını arttırdıktan sonra No signal

Revolucao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Yorum Emir
Arkadaşlar selamlar bios üzerinden xmp profili ile ramlarin hızını arttırıyorum kaydedip çıktıktan sonra pc no signal hatası veriyor. Bios pilini çıkarıp taktıktan sonra düzeliyor ama bu sefer de bios pilini çıkarıp takmam biosu sıfırladığı için ramlar hala ilk halinde kalıyor. Sebebini anlayabilen veya tahmin eden var mı ?

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vengeance LPX mi kullanıyorsun?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Arkadaşlar selamlar bios üzerinden xmp profili ile ramlarin hızını arttırıyorum kaydedip çıktıktan sonra PC no signal hatası veriyor. Bios pilini çıkarıp taktıktan sonra düzeliyor ama bu sefer de bios pilini çıkarıp takmam biosu sıfırladığı için ramlar hala ilk halinde kalıyor. Sebebini anlayabilen veya tahmin eden var mı ?
Mhz yi elle girmeyi dene

Revolucao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Yorum Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pcahili

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
serhat mekik
Sorunu çözdün mü aynısı bende de oluyor

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Arkadaşlar selamlar bios üzerinden xmp profili ile ramlarin hızını arttırıyorum kaydedip çıktıktan sonra pc no signal hatası veriyor. Bios pilini çıkarıp taktıktan sonra düzeliyor ama bu sefer de bios pilini çıkarıp takmam biosu sıfırladığı için ramlar hala ilk halinde kalıyor. Sebebini anlayabilen veya tahmin eden var mı ?
Eğer sadece Xmp profili olarak yapıyor san sorun çıkmayacaktır diye düşünüyorum. Daha fazla frekans yada verip voltaj voltaj düşük de kalıyor ise o yüzden açmaya bilir. Xmp yi açmadan önce ve açtıktan sonra dram voltage kaç Bi bakıp söyler misin @cfranko

Revolucao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Yorum Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunu çözdün mü aynısı bende de oluyor
Eğer sadece Xmp profili olarak yapıyor san sorun çıkmayacaktır diye düşünüyorum. Daha fazla frekans yada verip voltaj voltaj düşük de kalıyor ise o yüzden açmaya bilir. Xmp yi açmadan önce ve açtıktan sonra dram voltage kaç Bi bakıp söyler misin @cfranko
Bu sorunu baya önce yaşıyordum sonradan garip bi şekilde kendi kendine düzeldi, şu anlık bi sorunum yok yine de teşekkür ederim

Top Bottom