Neler Yeni

Bios'u güncelledim bilgisayarı yeniden başlatınca siyah ekranda kalıyor.

Merich1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf
Arkadaşlar hazır sistem aldım BIOS güncellemelerini yaptım bilgisayar açıldı biraz gezindim chrome'u falan kurdum. Daha sonra yarım kalan güncelleme vs. varsa tamamlansın diye bilgisayarı yeniden başlattım. Bu andan sonra ekran gitti gelmiyor. Bilgisayar açık fanlar dönüyor mouse'u görüyor ama siyah ekranda kalıyor. Ne yapabilirim yardım eder misiniz?

Simhar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berkay
windows kurulumunda bir sorun olmuş olabilir format atmayı deneyebilirsin

Merich1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows kurulumunda bir sorun olmuş olabilir format atmayı deneyebilirsin
Hocam ekran gelmiyor ki nasıl format atacağım? Ayrıca her şey normaldi Windowsu kurdum hiçbir sorun yoktu. BIOS'u kurdum bitti. Bittikten sonra gezindim hatta biraz sonra yeniden başlattım ondan sonra yok gitti gelmiyor ekran. Kapatıp açtım tüm fişleri çektim taktım yok fanlar dönüyor rgbler yanıyor bilgisayar çalışıyor ama ekran yok.

Simhar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berkay
Bios dahi giremiyorsan bios pilini çıkarıp açmayı deneyebilirsin

knizel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gerçek Deniz Cinel
Bilgisayarı power tuşundan basılı tutarak kapatıp aynen power tuşundan yeniden açmayı deneyin. Muhtemelen açılacaktır. Yeniden başlatıldığında benim sistemim de başta siyah ekranda kalıyordu bu şekilde çözüyordum. Muhtemelen DDR5 ve yeni nesil sistemin kararlılığı ile ilgili bir problem. Sonradan kendi kendine düzeldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyah ekranda kalsa da sabırla 10 dakika kadar bekleyin bazen güncellemeler devam ediyor ancak güncellemelerin devam ettiği ekrana gelmiyor biz siyah ekranda kaldı zannediyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşların da dediği gibi bunlar fayda etmiyorsa BIOS pilini çıkartın.

Top Bottom