Neler Yeni

Bir anda kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı ne yapabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
karanlıksevenadam
açılık getirmem gereken bir şey var şimdi diyorsunuz "ki kızı birazcık rahat bırak kendini çok küçük düşürme"

doğru muyum?
eğer hala aynı ortamda kalıyorsan o kız ile konuşmaya devam et normalmiş gibi, aa beni umursamıyor duygularına kapılacak ve isterse seni kapmak için çaba gösterecek.
Sen sensin, onun yedek cebi değilsin ustam, bak benim sevdiğim bir kız vardı 3 harfli ismini vermeyeyim, deli gibi seviyordum çıktım 1 yılın ardından söyledim. Son durum ise takipten çıktı 2 gündür konuşmuyoruz.
Ne kadar seversen o kadar ikerler adamı. Kız milleti erkek milletine hiç ve hiç benzemiyor.
Unutma ki kız seni seviyorsa gelir belli bir zaman sonra illaha bir şekilde belli eder, sana güvenmek istiyor olabilir.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
bir kızla tanıştım benim oturduğum mahallede oturuyor aramızda bir yaş var. İnstasına st attı voleybolcu işte GS voleybol maçını izlemesi için davet etmişler. Sınıf arkadaşlarını vesaire bende GS fanatiği olarak cevap verdim normalde vermeyecektim işte tam oradan konu açıldı konuştuk yaklaşık bir hafta işte buluştuk sürekli gayet güzel bir hafta geçirdik daha sonra bu soğumaya başladı yazıyorum çevrim içi ancak cevap vermiyor bakıyor 2 kelam laf ediyor konuyu kapatıyor yani kısacası soğuk davranmaya başladı ne yapabilriim?
yazma bir süre illaha yazar,yazmazsa zaten olmayacağı vardır

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
eğer hala aynı ortamda kalıyorsan o kız ile konuşmaya devam et normalmiş gibi, aa beni umursamıyor duygularına kapılacak ve isterse seni kapmak için çaba gösterecek.
Sen sensin, onun yedek cebi değilsin ustam, bak benim sevdiğim bir kız vardı 3 harfli ismini vermeyeyim, deli gibi seviyordum çıktım 1 yılın ardından söyledim. Son durum ise takipten çıktı 2 gündür konuşmuyoruz.
Ne kadar seversen o kadar ikerler adamı. Kız milleti erkek milletine hiç ve hiç benzemiyor.
Unutma ki kız seni seviyorsa gelir belli bir zaman sonra illaha bir şekilde belli eder, sana güvenmek istiyor olabilir.
şimdi ne yapayım hocam kız normal bir şekilde yazıyor sanki hiç bir şey olmamış gibi yazmayı mı keseyim, yoksa onun gibi parça parça mı yazayım hani en nihayetinde müsait de olmayabilir ki hiç ummuyorum seven insan zaman ayırır kolayca ilk haftada ki gibi çıkmakta istemiyor deniyor da olabilir dediğin gibi kadın milleti bir acayip. Tam şu an ne dersen onu deneyeceğim benim aklımda o yazana kadar yazmamak var ya da ne bileyim konuyu kapatınca onun konu açmasını beklemek var vesaire

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
karanlıksevenadam
yapman gereken beklemek, seviyorsan ve bekliyorsan işte bu gerçek aşktır hocam.
Kıza kendinizi kanıtlayın, ne kadar cesaretli ve karakterli biri olduğunuzu kanıtlayın, bir o kadar da dış görünüşte önemli hocam, saç şekliniz vesaire iyi diye varsayıyorum. Tarzınızı iyi belirleyin, farklı olmaya özen gösterin. Siz onu seçmeyin o sizi seçsin. Zaten seven kız elde etmek ister.
Bekleyin hocam bekleyin... severse gelecek.
işler bi büyüsün hemen, hemen 1 hafta sıkı fıkı oldunuz diye seni seviyor anlamına gelmez, sonra red yersen sıkıntı çıkar,
kız zaten sizi sevdiğini belli ederse size mesaj verecektir her hangi bir şekilde siz onu kıza bırakın.
Baktınız arkadaşlarınız da sizi yakıştırmaya başladı o bu oldu senle konuşmaya başladı, ilk mesajı vesaire attı. Belli bir süre sonra direkt benimle çıkar mısın dersin duygusala bağlanmadan

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
erse size mesaj verecektir her hangi bir şekilde siz onu kıza bırakın.
Baktınız arkadaşlarınız da sizi yakıştırmaya başladı o bu oldu senle konuşmaya başladı, ilk mesajı vesaire attı. Belli bir süre sonra direkt benimle çıkar mısın dersin duygusala bağlanmadan
tamamdır hocam sağ olun

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
Hocam sizce sevdiği başka birisi olduğu için böyle yapıyor olabilir mi?

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Burak
bir kızla tanıştım benim oturduğum mahallede oturuyor aramızda bir yaş var. İnstasına st attı voleybolcu işte GS voleybol maçını izlemesi için davet etmişler. Sınıf arkadaşlarını vesaire bende GS fanatiği olarak cevap verdim normalde vermeyecektim işte tam oradan konu açıldı konuştuk yaklaşık bir hafta işte buluştuk sürekli gayet güzel bir hafta geçirdik daha sonra bu soğumaya başladı yazıyorum çevrim içi ancak cevap vermiyor bakıyor 2 kelam laf ediyor konuyu kapatıyor yani kısacası soğuk davranmaya başladı ne yapabilriim?
Hocam istemiyo seni aynısı benim de basıma geldi çok zorlama akışına bırak olmaz bazen çok takma kafana

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
Hocam istemiyo seni aynısı benim de basıma geldi çok zorlama akışına bırak olmaz bazen çok takma kafana
kıza yazmıyorum 2 3 gündür hiç bir şekilde çıt yok ne dersiniz? sorayım mı salayım mı?

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Burak
kıza yazmıyorum 2 3 gündür hiç bir şekilde çıt yok ne dersiniz? sorayım mı salayım mı?
Hocam kız net istemiyor. Buyuk ihtimalle size iyi davrandı siz de aşık oldu sandınız. Ya duzgunce bu konuyu konuşup ayrılın yada bir daha yazmayın

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
anladım hocam belli oldu eyw
Hocam kız net istemiyor. Buyuk ihtimalle size iyi davrandı siz de aşık oldu sandınız. Ya duzgunce bu konuyu konuşup ayrılın yada bir daha yazmayın
gerisini hallederim sağ olun arkadaşlar tavsiye için

Top Bottom