Neler Yeni

Bir dava Mahkeme açmaya kalksam ne kadar öderim bu dönemde ?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
LÜTFEN CİDDİ YAZINIZ :censored:

4.5 ay önce taşeron bir inşaatta çalıştım ve alacağım 30 bin TL para için arabulucuya gittik. Karşı taraf geldi, sonuç anlaşamamazlık oldu (50 bin TL para teklif ettim). Aslında ilk başta anlaştık, 'bu parayı verebiliriz' dediler ama karşı tarafın avukatı ''buraya gelemiyor , sizin şirketin satış ofisine gitmeniz lazım'' dedi. 'Sizi alan adamı arayacağız, o yollamazsa parayı biz yollayacağız' dedi. Siz de arabuluculuktaki başvurunuzu geri çekersiniz dedi. İşkilendiğim nokta, 'başvurunu geri çek' demesi ofiste konuşurken. Olay o kadar hızlı konuşuldu bitti ki, herşeye okey dendi resmen 'hadi kardeşim, s*** g**' dermiş gibi. Saat oldu 17:00, hiçbir şey ortada yok."

bu durumda çok çaresiz hisediyorum kendimi sanki sıkıştım elim kolum baglandı napıcagımı bilemıyorum
böyle oldum artık:

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Galiba şikayetini geri çektiğin için tekrar şikayet edemezsin

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galiba şikayetini geri çektiğin için tekrar şikayet edemezsin
şikayetimi geri çekmedim eger anlaşma olsaydı evet dava fln açamıycaktım ama anlaşmamzlık oldugu için elimdeki belgelere dava açabilorum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
sanırımın hiç kimsenin fikri ya da forumda hiç herhangi birine dava açan insan olmamış anladıgım kadarıyla

4.5 ay önce taşeron bir inşaatta çalıştım ve alacağım 30 bin TL para için arabulucuya gittik. Karşı taraf geldi, sonuç anlaşamamazlık oldu (50 bin TL para teklif ettim). Aslında ilk başta anlaştık, 'bu parayı verebiliriz' dediler ama karşı tarafın avukatı ''buraya gelemiyor , sizin şirketin satış ofisine gitmeniz lazım'' dedi. 'Sizi alan adamı arayacağız, o yollamazsa parayı biz yollayacağız' dedi. Siz de arabuluculuktaki başvurunuzu geri çekersiniz dedi. İşkilendiğim nokta, 'başvurunu geri çek' demesi ofiste konuşurken. Olay o kadar hızlı konuşuldu bitti ki, herşeye okey dendi resmen 'hadi kardeşim, s*** g**' dermiş gibi. Saat oldu 17:00, hiçbir şey ortada yok."

bu durumda çok çaresiz hisediyorum kendimi sanki sıkıştım elim kolum baglandı napıcagımı bilemıyorum
böyle oldum artık:

Farex

80+ Silver
sanırımın hiç kimsenin fikri ya da forumda hiç herhangi birine dava açan insan olmamış anladıgım kadarıyla
Şimdi sen git 50 bin tlmi verin arabuluculukla kapansın öbür türlü dava açarım kat kat fazlasını alırım de birde sizi rezil ederim sosyal medyada de uğraşırım de illahaki verirler.

böyle oldum artık:

hocam özelden yazın sizi detaylı bilgilendireyim

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Şimdi sen git 50 bin tlmi verin arabuluculukla kapansın öbür türlü dava açarım kat kat fazlasını alırım de birde sizi rezil ederim sosyal medyada de uğraşırım de illahaki verirler.
mantıklı ama şirkete bir daha gidersen muhtemelen suçlu durumuna düşerim onların gözünde bizi tehdit ediyor diye

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Top Bottom