Neler Yeni

Bir kız ile nasıl arkadaş olunur ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Merhaba arkadaşlar, bir tane kız var aynı okuldayız (bir alt sınıfta) kız ile ev güzergahlarımız aynı, aynı otobüste eve gidiyoruz aynı yolu kullanıyoruz.

3-4 gündür ben bu kızdan hoşlanıyorum kıza bakınca kendime tam uyduruyorum ama bir türlü kızla tanışamadım tipten kaybettiğimi düşünerek kıza hiç yanaşmadım her geçen gün içim içimi yiyor ben bu kız ile nasıl tanışabilirim ? Ortak arkadaşımız yok

Benim için şuan önemli olan onunla sevgili olmak falan değil onunla arkadaş olabilmek, bu kız ile nasıl arkadaş olabilirim ?

(Hep 3 lü kız grubu olarak dolaşıyorlar, sadece eve giderken otobüste ve ev güzergahında tek başına)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar, bir tane kız var aynı okuldayız (bir alt sınıfta) kız ile ev güzergahlarımız aynı, aynı otobüste eve gidiyoruz aynı yolu kullanıyoruz.

3-4 gündür ben bu kızdan hoşlanıyorum kıza bakınca kendime tam uyduruyorum ama bir türlü kızla tanışamadım tipten kaybettiğimi düşünerek kıza hiç yanaşmadım her geçen gün içim içimi yiyor ben bu kız ile nasıl tanışabilirim ? Ortak arkadaşımız yok

Benim için şuan önemli olan onunla sevgili olmak falan değil onunla arkadaş olabilmek, bu kız ile nasıl arkadaş olabilirim ?

(Hep 3 lü kız grubu olarak dolaşıyorlar, sadece eve giderken otobüste ve ev güzergahında tek başına)
Ders, not, ödev bahanesi ile tanışabilirsin.

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,123
İsim
Mert Can Ergün

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
Selam ver önce sonra ismini sor gerisi gelir zaten bir konu açarsın olur biter gerisi sende

0xLa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Hazer Devran
Kısa ve Net bir cevap vereyim.. BİR KIZ İLE LİSE ORTAMINDA ARKADAŞ OLAMAZSIN. Ayrıca konu başlığı arkadaş ama sen hoşlanıyorum demişsin bu forum iyice liseli izdivaç programına döndü.. :uzgunpeepo:

Dipnot: Nasıl arkadaş kalırım tarzı soru sorma arkadaş kalırsan, kanka olursun o zaman ihtimaller düşer ve kız seni reddebilir.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
umt
Discord
umt#4257
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek

yanyana otur bişeyler mırıldan belki bişey der konuşmaya başlarsınız

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom