Neler Yeni

bir kızdan hoşlanıyorum ve bir iki tavsiye vericek insan arıyorum

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,955
İsim
Emin
krdşm onlar tehlikeli işler valla onu biraz da büyüyünce yapması lazım şimdi yaparsa polisten kaçamaz yakalanır valla.

Ayrıca krdşm şu adamı da taklit edersen anında düşer bak ben bunu da denedim önceki tavsiyelerimden daha kuvvetli bir tavsiyedir bu bak yap bunu garantisi benim krdşm tamam? anladın?

1612439026856.png

bak bunu yap üstüne bir de sigara iç ovvvv de anında düşer bak garantisi benim diyom krdşm olmazsa gelicen yazıcan bana ben ayarlicam, anladın?
Aga foto gözükmüyor yalnız

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Birader, 5 dakikadır 20 defa okudum metni anca anladım, bir düzgün yaz yahu.

Şimdi krdşm ben sana çözümü söyleyeyim. Saçını pembeye boyat, yanağına 100 yaz, daha sonra SKRTT SKRTTT de kızın önünde bak düşücek sana yemin ederim. Dalga falan değil dene bunu bak. Olmazsa gel özelden yaz daha farklı taktikler vereyim.

Bak bir de biraderim kıza öyle yüz vermicen sen çok yüz vermişsin sana çocukça davranıyor falan demiş. Diyeceksin ki "skkkrttt skrrrrt kızımmmm öhhhh ben sokaklardım yeeeahhhhh, sokaklar benim kızımmmmmm, belalıyım bennnn skkrrtttt" de anında düşer bak sana yemin ediyorum.

Bir de karşısında geçtiğin zaman Hulk tarzı hareketler yapabilirsin böyle üzerindekini yırt "AAAAAAAAAHHHHH" de kız anında düşer. Bunları dene, kız düşmezse bana yaz.
Bencede bu kesin işe yarar ha ama bi eksik var arada bleeedat falanda dicek badboy olacaksın moruq yaa :D

Top Bottom