Neler Yeni

bisikletimi satamıyorum lütfen yardım edin

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
merhabalar arkadaşlar benim bir yarış bisikletim var ve paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum ama bir türlü satamıyorum bisikletimin durumuna göre piyasa piyasa altı bir fiyat yazdım fakat hiç tık yok nerelerde satabilirim şu anda sadece sahibindende ilanı var isteyen olursa atabilirim

Yasin Çınar

80+ Bronze
ilanı öne çıkarma gibi şeyler oluyor onlardan alabilirsin. Bir de bisikletçilere sor belki alırlar ucuza alırlar ama acil paraya ihtiyacın varsa anında satarsın.

ozkets

80+
merhabalar arkadaşlar benim bir yarış bisikletim var ve paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum ama bir türlü satamıyorum bisikletimin durumuna göre piyasa piyasa altı bir fiyat yazdım fakat hiç tık yok nerelerde satabilirim şu anda sadece sahibindende ilanı var isteyen olursa atabilirim
at bakalım

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

JSezar

80+ Silver
bisiklet işte.ne olursa olsun bir bisiklete 7.5k para vermek pek mantıklı gelmedi.

şahin doğan

80+ Platinum

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Piyasanın bir tık altı diyorsun ama sekmeyi ilk açışımda 7000'e salcano gördüm mesela.
Bu varken neden seninki alınır? Bilmediğimden soruyorum. Bisikletten pek anlamam.
hocam o dediğiniz bisiklet çok eski benim bisikletimin üstünde r2000 claris set var sadece set zaten 7k civarı bir şey ediyor o yüzden değerinde yazdığımı düşünüyorum ki zaten birisi alıcı gözüyle bakarsa kırmam da fiyatta da yardımcı olurum yani

JSezar

80+ Silver
Bunu neye göre söylüyorsun?
200 yıllık teknolojinin neyine bu kadar para vereyim?bu bisikletin binliralık bisikletten ne gibi avantajı var? profesyonel olsam sıfırını alırım,amatör kullanıyorsam bu fiyata marka farklı olur ve sıfır olur,belki daha ucuz olanını alırım.yani bir müşteri gibi düşünüyorum ve bu fiyata bisiklet almam.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
200 yıllık teknolojinin neyine bu kadar para vereyim?bu bisikletin binliralık bisikletten ne gibi avantajı var? profesyonel olsam sıfırını alırım,amatör kullanıyorsam bu fiyata marka farklı olur ve sıfır olur,belki daha ucuz olanını alırım.yani bir müşteri gibi düşünüyorum ve bu fiyata bisiklet almam.
bin liraya bisiklet mi varmış :D

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Kaan
bayiye git çocuk bisikletleri 5000tl den başlıyor bisikletler de sürekli gelişen şeyler yerinde saymıyor

JSezar

80+ Silver
Top Bottom