Neler Yeni

🔥İndirim Bissell 3001N AIR220 3'lü Filtreleme Özellikli Hava Temizleyici 2.750TL

Ctnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yiğit Çetinkaya
Yorumlar iyi gibi görünüyor alınabilir, biraz daha bütçeniz olursa kesinlikle Daikin öneririm.

Ctnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yiğit Çetinkaya

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Baran Kut

Ctnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yiğit Çetinkaya
Hocam bende Xiaomi Smart 4 Kompakt var. Sizce bu ondan daha mı iyidir ? Farkı hisseder miyim ikisinin arasında ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Ctnkaya hocam siz de biliyorsunuzdur belki diye etiketledim.
Hocam bence çok bir fark hissetmezsiniz, ben tercih ederken bayağı araştırmıştım sonucunda Daikin aldım. Gerek filtre değişim süresi (10 yıl) gerekte performansı yüksekti. Sektörde farkı hissedebileceğiniz bir kaç ürün var Daikin, Dyson, Philips vs. gibi bunlar dışındaki markalar birbirlerini tekrarlıyor aslında.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Levoit marka tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
umut
Kullanıyorum tavsiye ederim 3 filtresi var karbon filitre dahil elektrik tüketimi düşük tek handikabı 3 kademeden sonrası ses yapıyor uyurken bir ve iki sessiz sesi tarif etmem gerekirse ayaklı vantilatör gibi son kademesi uyuyamazsınız...

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,481
İsim
Selim
Kullanıyorum tavsiye ederim 3 filtresi var karbon filitre dahil elektrik tüketimi düşük tek handikabı 3 kademeden sonrası ses yapıyor uyurken bir ve iki sessiz sesi tarif etmem gerekirse ayaklı vantilatör gibi son kademesi uyuyamazsınız...
Filtre ömrü 6 ay diyor ve filtreleri pahalı sizin ki ne kadar dayandı filtresi

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Mert Uysal
hava temizleme cihazlarında bu tarz 2 farklı cihaz aldım balkonda duruyor en sonunda DYSON Purifier Humidify diye modeli var onu aldım epey bir zamandır kullanıyorum alcak arkadaşlar bence bu tarz şeylere para gömmesinler bosu bosuna aktif olarak günde 2 paket sigara iciyorum odada sıfır duman . eskiden bu cihaz yokken yan odada yatardım bu cihaz varken calıstıgım odada yatıyorum

görüntü kaba duruyor kücük dursa daha hos olurdu ama %100 işlevsel

Ekler

• photo1716499947.jpeg
    photo1716499947.jpeg
    133.9 KB · Hit: 65
Top Bottom