Neler Yeni

Bitcoin çok düştü ! 🤔

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,393
İsim
Kadir
Alıntıyı görüntüle
DI hâla satta, destek noktası belirtildi oranın aşağısına iğne atıp kısa vadeli short patlatma amaçlı yükseliş gelip oradan tekrar düşeceğini düşünmekteyim. EMA 89 üstüne atarsa sağlam yükseliş gelir.
BTC'de de benzer görüntü var 34 altı 29 civarı gelir gibi 29 altı hareketler sertleşir duruyor

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Evet vasıfsız olduğum dönemlerin vermiş olduğu zarar. Ayrıca yeni çıkan coinleri önceden ön sarış ile nasıl alabiliyoruz bilgin var mıdır ?
Sürekli araştırman önemli. Risksiz ön satış istersen avalaunchpad kullanabilirsin. Ama paran yüksek olursa tatmin edecek karlar getirir. Daha hiç zarar ettirmedi. Ama istediğim karı da alamadım. Yüksek para yatırmadığım için. Onun haricinde atıyorum a coini çıkacak. a coinin resmi sitesinde ön satış oluyor. Çok riskli ama araştırmanı iyi yaparsan topluluğu destekleyenler iyiyse güzel kar getirebilir. Şu an ki piyasada da sürekli ekrana bakıp 5x 10x kaldıraçla vur kaç yapabilirisin.(Araştırma ve iyi bir bilgi birikimi istiyor). Ondan sonra Stepn gibi uygulamalar var. Bu uygulamalar ile de kazanç elde edebilirsin. Ama bu tarz uygulamalarda belli bir süre sonra kazançları baya azaltıyor o yüzden zamanında girip zamanında çıkman gerek. Ve son olarak bunların hepsini yaparken şunu unutma önce ana paranı çekmeye bak. Ardından kar ile devam et. Ve paragöz olma. Atıyorum bir projeye katıldın sana 1 ayda 10 k kazandırdı. Bu sefer sen ana parandan daha çok yatırırsın sonra proje sahipleri bir bakmışsın puff. Kolay gelsin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,092
İsim
Burak Karadağ
Ciddi derecede düştü. Yatırımı olanlar için kötü bir durum. Belki ekran kartlarına yansır da oradan en azından biraz ucuza almış olurlar.
Sen bu yorumu yaptıktan 1 gün bile olmadan 1000 $ daha düştü ☺

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
en iyisi beklemek kısa vadede çok kafa karıştırıcı oluyor zarar ettiriyor

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Peki ya ekran kartı ile ilgili ileri görüşün nedir ? Dolar 15 i geçti, çip krizi, artan enflasyon. Elektronik donanımların uçuk fiyatlı olması ('_')
LHR kilidi kalktığından dolayı Rtx serisinin fiyatı kısa zamanda yükselebilir.
ETH düşüp-yükseliyor, büyük madencilerin alışık olduğu bir durum. Küçük madenciler şu an ekran kartına yoğunlaşmayacaktır, ondan dolayı 1660S-Rx 6600 gibi kartlarda belki bi fiyat düşüşü olabilir. Tabii şu an fiyatlarının epey düşük olmalarını da göz önünde bulundurmak lazım. Daha fazla düşer mi bilemiyorum, meçhul.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,546
Üyeler
142,948
Son üye
Xrosen1
Top Bottom