Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Bitfenix Yeni F/P Bilgisayar Kasaları 1199 TL🔥(N11 Linkleri eklendi)

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Onur
Apollo fiyatına göre iyi de fanlar sesli çalışıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak edenler için Apolll modeli fiyatına göre fena değil. Argb pin var, kasa bir tık küçük, fanlar biraz sesli çalışıyor, üflemesi geçerli, ledleri parlak, malzeme kalitesi de bu bütçe için iyi, mühendisliği de geçerli. Hdd kutusu küçük. Toz önde altta üstte toz filtresi var, fanlar içeri monte edilmiş sökülüp dıştan monte edilebilir o zaman yer avantajı kazanılır.
Alıntıyı görüntüle
imzandaki grafik kartı mı var sende? O kasaya oldu mu tam taktın ise..

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,907
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
imzandaki grafik kartı mı var sende? O kasaya oldu mu tam taktın ise..
Yukarıdaki kasa benim değil, benimki imzamda birebir. Bu kasayı arkadaşıma topladım, E.kartı olarak 6600XT var. Normal şartlarda 3090 imkanı yok sığmaz. Fanlar öne alırsa bi ihtimal ama kesin bir şey söylemek için ölçmem gerek.

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Onur
Yukarıdaki kasa benim değil, benimki imzamda birebir. Bu kasayı arkadaşıma topladım, E.kartı olarak 6600XT var. Normal şartlarda 3090 imkanı yok sığmaz. Fanlar öne alırsa bi ihtimal ama kesin bir şey söylemek için ölçmem gerek.
Anladım.

mustafabayrak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mustafa bayrak
Valla kasaların özellikleri kendi sitesinde bile yok daha o kadar yeni heralde :)

Apollo aldım ama Light çok merak ediyorum. Eğer mesh ve önü yanıyorsa çok güzel durabilir.
kankam apollo almayı dusunuyorum sence nasıl fotograf felan atabılırmısın yukardan asagıdan fanları felan istersen numarada vereblırım video atman ıcın

Direk light alıyorum. 1 apollo aldım. Light gördüm 1 tanede light alıcam.
kankam apollo kasa almayı dusunuyorum deneyımlerını bana bi aktarabilrimisin rica etsem

Bende apollo almayı düşünüyorum ekran kartı desteği kaç cm?
apollo aldınmı kardesım aldıysan düşüncelerını aktarırmısın bende almayı dusunuyorum

Apollo mrdeşini 2 haftadır kullanıyorum malzeme kalitesi fena değil fanlar molex ile bağlanıyor ve rainbow yanındaki şerit LED anakart yazılımı destekliyor
kankam kasa nasıl genişmi malzeme kalıtesı felan fanlar sessızmı bıraz anlatırmısın ınceleme vıdeosu bulamadım

Son düzenleme:

ParlaMert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert
kankam apollo almayı dusunuyorum sence nasıl fotograf felan atabılırmısın yukardan asagıdan fanları felan istersen numarada vereblırım video atman ıcın

kankam apollo kasa almayı dusunuyorum deneyımlerını bana bi aktarabilrimisin rica etsem

apollo aldınmı kardesım aldıysan düşüncelerını aktarırmısın bende almayı dusunuyorum

kankam kasa nasıl genişmi malzeme kalıtesı felan fanlar sessızmı bıraz anlatırmısın ınceleme vıdeosu bulamadım
Apollo aldım bende. 1 hafta oldu.
N11den 1kya geldi.
Kasa genel olarak iyi .malzeme kalitesi güzel.
Önde üstte altta toz filtresi var mıknatıs sağlam.
Hacim olarak çok büyük değil midkasa .
4 fan frgb sabit. Öndeki çizgi led tuşla renk değişiyor. Fanlar biraz sesli çalışıyor. Aydinlatma yeterli.Sogutma performansi tam ölçmedim ancak çok iyi soğutuyor denemez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,914
Üyeler
153,962
Son üye
osman273
Top Bottom