Neler Yeni

Bitsum highest performance programı gerekli midir?

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
Güncel bir bilgisayara sahibim daha toplayalı 3-5 ay oldu. Arkadaşım yazılım konusunda çok iyi kendisi bana bu programı crackli olarak indirmemi ardından birkaç ayarı gösterdi. Bilgisayarımın güç planı şu an dengeli. Arkadaşım bitsum highest performance seç ve kendi yaptığı yine aynı program içinden RAM temizleme ayarlarını yaptırdı. Sizce böyle bir şeye ihtiyacım var mı? Dengeli mod kullanmayı seviyorum normalde, RAM temizleme olayını hiç düşünmedim.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
An10im1i
programın exe adı nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel bir bilgisayara sahibim daha toplayalı 3-5 ay oldu. Arkadaşım yazılım konusunda çok iyi kendisi bana bu programı crackli olarak indirmemi ardından birkaç ayarı gösterdi. Bilgisayarımın güç planı şu an dengeli. Arkadaşım bitsum highest performance seç ve kendi yaptığı yine aynı program içinden RAM temizleme ayarlarını yaptırdı. Sizce böyle bir şeye ihtiyacım var mı? Dengeli mod kullanmayı seviyorum normalde, RAM temizleme olayını hiç düşünmedim.

Özet​

Processlasso.exe, bilgisayarınızdaki işlemleri optimize etmek ve yönetmek için tasarlanmış bir yazılım olan Process Lasso ile ilişkili yürütülebilir bir dosyadır. Kötü amaçlı yazılım olarak kabul edilmez ve Process Lasso'yu kasıtlı olarak yüklediyseniz kaldırılmaması gerekir.

Yetkisiz kurulumdan şüpheleniyorsanız veya proseslasso.exe'yi bilmediğiniz bir konumda bulursanız, daha fazla araştırma yapmanız ve bir virüsten koruma programıyla tarama yapmayı düşünmeniz önerilir. Processlasso.exe'nin uygun onay olmadan kaldırılması, istenmeyen sonuçlara veya sistem kararsızlığına neden olabilir.

Sisteminizde tanıdık olmayan işlemler ve dosyalarla uğraşırken dikkatli olmayı unutmayın. Bilgisayarınızın güvenliğini ve kararlılığını sağlamak için antivirüs yazılımınızı düzenli olarak güncelleyin ve sistem taramaları gerçekleştirin.

burada incelenmiş ama teyit etmeniz gerekebilir.

Son düzenleme:
Top Bottom