Neler Yeni

Biyomühendislik ve Biyomedikal Mühendisliği nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ibrahim Satılmış
Başlıkta görüldüğü üzere biyomühendislik ve biyomedikal mühendisliği hakkında düşünceleriniz nelerdir? Okunur mu, iş bulma imkanları vb. konularda düşünceleriniz nelerdir?

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arif Çetin
iyi bir üniversitede okumayacaksan ve ilgili değilsen bulaşma bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ibrahim Satılmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arif Çetin
Tercih listemde genel olarak EEM yazdım ama açıkta kalmak istemediğim diğer mühendislik bölümlerini de yazmayı düşünüyorum herhangi bir fikriniz var mı acaba ?
sıralaman ne ben de elektronik ve haberleşme okuyorum itüde eğer elektrik elektroniğe ilgiliysen tercih listende yardımcı olabilirim

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
icardi
Gerekirse ortada kal. Saçma sapan bölğm yazma

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arif Çetin
uludağaya kadar çok yüksek ihtimal ee gelir zaten
araya gereksiz özel okulları koymadan 20k dan 70k ya kadar şehir tercihine göre sıralamarı biraz değiştirerek yazabilirsin bence
yıldız elektrik, izmir yüksek teknoloji elektronik ve haberleşme ve gebze elektroniği de eklersin listeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ibrahim Satılmış
uludağaya kadar çok yüksek ihtimal ee gelir zaten
araya gereksiz özel okulları koymadan 20k dan 70k ya kadar şehir tercihine göre sıralamarı biraz değiştirerek yazabilirsin bence
yıldız elektrik, izmir yüksek teknoloji elektronik ve haberleşme ve gebze elektroniği de eklersin listeye
hocam ben en fazla 40k dan yazmaya başlamayı düşünmüştüm geri kalanlar gelmez gözüyle bakıyordum dediğine göre daha ileriden yazmaya başlamam gerekiyor şuanlık liste bası şu şekilde

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arif Çetin
hocam ben en fazla 40k dan yazmaya başlamayı düşünmüştüm geri kalanlar gelmez gözüyle bakıyordum dediğine göre daha ileriden yazmaya başlamam gerekiyor şuanlık liste bası şu şekilde
listeyi dolduramayacaksan başa yüksek puanlıları denemenin bir zararı olmaz ee ve makinenin 20-80k arası özeller hariç yazsan bile 24 anca dolar zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

listeyi dolduramayacaksan başa yüksek puanlıları denemenin bir zararı olmaz ee ve makinenin 20-80k arası özeller hariç yazsan bile 24 anca dolar zaten
düşüceğini şahsen ben de düşünmüyorum ama negatif bir etkisi yok zaten

Top Bottom