Neler Yeni

Blazing sails bi daha ücretsiz olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Epic games her hafta ücretsiz oyun veriyo blazing sails yine ücretsiz olur mu olursa sizce önümüzdeki bi zamanda olur mu yoksa sizce pek olacak gibi değil mi?

not: steamde para az forza 4 le blazing arasında kaldım

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
ada yalın
Epic games her hafta ücretsiz oyun veriyo blazing sails yine ücretsiz olur mu olursa sizce önümüzdeki bi zamanda olur mu yoksa sizce pek olacak gibi değil mi?

not: steamde para az forza 4 le blazing arasında kaldım
Knk kaçıncı konu açışın bu

Blazing oyununun sunucuları boş alma
Forza 4 sunucuları kapatılacak deniyoe ztn onlineda aşırı çok değil şuan bende iki oyunda var şuan olsa ikisinide almam
Mesaj otomatik birleştirildi:

He bide blazing sails böyle yayıncılarda yt de felan izlediğin gibi değil. sunucular doluyken oynamıştım herkes kafasına göre oynuyor kimse tamire inmiyor loota gitmiyor vb 0 zevk alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk kaçıncı konu açışın bu

Blazing oyununun sunucuları boş alma
Forza 4 sunucuları kapatılacak deniyoe ztn onlineda aşırı çok değil şuan bende iki oyunda var şuan olsa ikisinide almam
Mesaj otomatik birleştirildi:

He bide blazing sails böyle yayıncılarda yt de felan izlediğin gibi değil. sunucular doluyken oynamıştım herkes kafasına göre oynuyor kimse tamire inmiyor loota gitmiyor vb 0 zevk alırsın
kanka forza sunuclar kapanmıyo steamden çıkarlıcak epicte kalıyo diye duydum kusura bakma detayına göre araştırmayı seviyorum ondan bu kadar fazla konu açıyorum ben.
He bide blazing sails dc arkadaşlarla oynıyıcam

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
ada yalın
kanka forza sunuclar kapanmıyo steamden çıkarlıcak epicte kalıyo diye duydum kusura bakma detayına göre araştırmayı seviyorum ondan bu kadar fazla konu açıyorum ben.
He bide blazing sails dc arkadaşlarla oynıyıcam
Eğer toplu arkadaş grubun varsa al da online nı boş yani oyunun bunu bilip al

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Eğer toplu arkadaş grubun varsa al da online nı boş yani oyunun bunu bilip al
biliyorum ama işte kararsızım ikisini de almak kütüphanemde barındırmak oynamak istiyorum ama blazing sails bedava olur diye almak istemem. Forza da bi daha indirime girmez diye almak istiyorum

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
ada yalın
biliyorum ama işte kararsızım ikisini de almak kütüphanemde barındırmak oynamak istiyorum ama blazing sails bedava olur diye almak istemem. Forza da bi daha indirime girmez diye almak istiyorum
Forza daha indirime girer bence, blazing sails epic 1 kere bedava verdi ama epic daha önce bedava verdiği oyunları bir süre sonra tekrar bedava veriyor yani sana kalmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Forza daha indirime girer bence, blazing sails epic 1 kere bedava verdi ama epic daha önce bedava verdiği oyunları bir süre sonra tekrar bedava veriyor yani sana kalmış
o zaman gidip resident evil 4 ya 5 alim mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Sana kalmış knk ben resident evil fazla sevmiyorum
peki yaz indiriminden sonra zaten forza steamden kalkıyo diye indirim yine gelir dimi gelirse sence 90%lik bi indirim gelir mi? ve oyun steamden kaldırıldığında kütüphanemden de silinir mi?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ertuğrul Bolat
Forza 4 başlatması sorunlu bir oyun.Destekde kalkınca oyuna nasıl girilir sorun olduğunda muamma.Bence biraz daha birikim yapıp forza 5 alın.zaten trafik soldan akıyor ben hiç oynayamıyorum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,085
İsim
Kerem Çavuş
peki yaz indiriminden sonra zaten forza steamden kalkıyo diye indirim yine gelir dimi gelirse sence 90%lik bi indirim gelir mi? ve oyun steamden kaldırıldığında kütüphanemden de silinir mi?
kütüphanenden silinmez ama satıştan kaldırılır yani almak için son fırsat gibi bir şey

Top Bottom