Neler Yeni

Yardım Bluetooth Kulak içi kulaklık önerisi lazım

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,005
İsim
. .
Samsung buds 2 ile jabra 5 arasında kaldım. Jabra da siri asistan filan varmış. Bazı şeyleri iyi. Buds 2 de de farklı sensörler var ne işe yarıyor tam bilemedim :)
Buds 2 mid ve tizlere yoğunluk vermiş basslar geride kalmış, bass modunu açınca hepsi esitleniyor fakat yine tizler önde ancsi güzel şeffaf modunu ayarlayabilirsiniz gürültü engellemesi çok güzel kesiyor sesleri ben bass ağırlıklı kulaklıkları severim buds 2 bana Uygun değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka sorunuz varsa sorabilirsiniz

Hem iphone 13 hem s23 de kullanacağım genellikle film müzik gibi şeylerde kullanacağım bir kulaklık arıyorum.

Kulaklık sesi dışarıya vermesin yani yalıtımı iyi olsun ve dışardan seside almasa iyi olur.

Bütçe sınırım yok ama çok pahalı birşeyde almak istemiyorum. Sonuçta içindeki batarya ölünce çöpe gidiyor :) ortalama 1500 2000 düşünüyorum. Ama duruma göre değişiklik gösterebilir.
Kullanacağınız telefon samsung değilse, sesi çok kısık gelecektir xiaomide sesi tamamen açmama rağmen ses yok gibi birşeydi samsung wearabledan labs kısmında sesi açma kısmı bulunuyor uğraştırıyor biraz öyle sesi açıp kullandım. Mikrofon olarak bir şey yerken karşımdaki yutkunma sesini duyuyorum diye cevap vermişti

Son düzenleme:

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Buds 2 mid ve tizlere yoğunluk vermiş basslar geride kalmış, bass modunu açınca hepsi esitleniyor fakat yine tizler önde ancsi güzel şeffaf modunu ayarlayabilirsiniz gürültü engellemesi çok güzel kesiyor sesleri ben bass ağırlıklı kulaklıkları severim buds 2 bana Uygun değil.

başka sorunuz varsa sorabilirsiniz

Kullanacağınız telefon samsung değilse, sesi çok kısık gelecektir xiaomide sesi tamamen açmama rağmen ses yok gibi birşeydi samsung wearabledan labs kısmında sesi açma kısmı bulunuyor uğraştırıyor biraz öyle sesi açıp kullandım. Mikrofon olarak bir şey yerken karşımdaki yutkunma sesini duyuyorum diye cevap vermişti
Valla hocam ben genel olarak samsung s23 te kullanıcam ama iphone 13 dede kullanırım diye düşünüyorum

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,005
İsim
. .
Valla hocam ben genel olarak samsung s23 te kullanıcam ama iphone 13 dede kullanırım diye düşünüyorum
Buds 2 dediğim gibi mid tiz ağırlıklı bass çok alamazsınız ona gore kararınızı verin

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Buds 2 dediğim gibi mid tiz ağırlıklı bass çok alamazsınız ona gore kararınızı verin
Anladım. Aslında öyle bass çok olsun meraklısı değilimde yinede bakıyım bi araştırıyım başka ne model bulunur v.s

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,005
İsim
. .
Anladım. Aslında öyle bass çok olsun meraklısı değilimde yinede bakıyım bi araştırıyım başka ne model bulunur v.s
Buds 2'de 360 ses özelliği de var. Kafanızı çevirdiğinizde şarkı o taraftan geliyormuş gibi oluyor sadece samsung telefonlarda geçerli

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Buds 2'de 360 ses özelliği de var. Kafanızı çevirdiğinizde şarkı o taraftan geliyormuş gibi oluyor sadece samsung telefonlarda geçerli
Anladım. Kulaklığı çıkarınca ses duruyor onu biliyorum tekrar takınca devam ediyor mu? Bide mesela dokunmatik kulaklık istediğimizde dokunmatiği iptal edebiliyor muyuz

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,966
İsim
Mert Can Ergün
galaxy buds 2 pro daha iyi jabra dan

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,005
İsim
. .
Bütçe.

Anladım. Kulaklığı çıkarınca ses duruyor onu biliyorum tekrar takınca devam ediyor mu? Bide mesela dokunmatik kulaklık istediğimizde dokunmatiği iptal edebiliyor muyuz
Dokunmatik iptal oluyor evet ben çıkardığımda duruyordu takınca başlamıyordu benimkinde sıkıntı olabilir.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Fiyat olarakta daha pahalı zaten. Aslında alırım airpodsta alırımda gereksiz geliyor. Sonuçta bunların ömrü 2 yıl içlerindeki batarya zamanla ölüyor. Ondan çok fazla vermekte istemiyorum

Bütçe.

Dokunmatik iptal oluyor evet ben çıkardığımda duruyordu takınca başlamıyordu benimkinde sıkıntı olabilir.
Yok incelemede öyle duymuştum. Bazı kulaklıklar takınca devam ediyor

Kesinlikle kaçırmamanı öneririm 1 yıla yakın bir zamandır kullanıyorum hem uzun kullanım süreci hemde ANC özelliği ile tam bir F/P ürünü. (Iphone 13 ile kullandım)
Araştıracam. Bakalım basılmış. İlk kez duydum bu modeli markayı duymuştumda modeline bakmam getekl

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Enes Tutar
Jabra Elite 4 Active diyebilirim. Mikrofon ve ses olarak gayet başarılı. Ama kulakta uzun süre durunca ağrı yapıyor bilginize.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Furkan
Jabra Elite 4 Active diyebilirim. Mikrofon ve ses olarak gayet başarılı. Ama kulakta uzun süre durunca ağrı yapıyor bilginize.
dediğin ile jabra elite 5 arasında 100 150 tl oynuyor. sanırım jabra elite 5 daha iyi gibi

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Fiyat olarakta daha pahalı zaten. Aslında alırım airpodsta alırımda gereksiz geliyor. Sonuçta bunların ömrü 2 yıl içlerindeki batarya zamanla ölüyor. Ondan çok fazla vermekte istemiyorum

Yok incelemede öyle duymuştum. Bazı kulaklıklar takınca devam ediyor

Araştıracam. Bakalım basılmış. İlk kez duydum bu modeli markayı duymuştumda modeline bakmam getekl
Emin ol bana pişman olmazsın bende burada sıcak fırsatlarda görüp yorumlarla almıştım hiç pişman değilim.

Top Bottom