Neler Yeni

bluetooth kulaklık bilgisayara bağlanıyor ama ses gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
Herkese iyi akşamlar. Resimde bulunan Ugreen marka 5.0 bluetooth destekli adaptörü satın aldım. Driver kurulumu yaptım. Realtek Bluetooth Driver adında. Bende de Haylou GT1 marka bluetooth kulaklık var. Bilgisayar üzerinden bağlanıyorum. Bağlantı sağlandığı zaman gelen ses geliyor. Lakin video açtığım zaman yada müzik açtığım zaman ses gelmiyor. Bazen windows üzerinde haylou gözüküyor ama bazende bağlı olmasına ragmen gözükmüyor. Sırf bu kulaklığı bilgisayara bakımak için aldım ama geldiğinden beri kullanamıyorum. Bir çözümü var mıdır acaba?

Screenshot_4.png

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
hocam ses ikonunun üstüne gelip ses ayarlarından çıkış ne diye bakar mısınız dahili hoparlör mu kulaklığınız mı manuel olarak ayarlamanız gerekiyor olabilir. ayrıca kulaklığı bt ses cihazı olarak mı görüyor normal cihaz mı onu da kontrol ediniz. ses cihazı olarak görmesi gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ses ikonunun üstüne gelip ses ayarlarından çıkış ne diye bakar mısınız dahili hoparlör mu kulaklığınız mı manuel olarak ayarlamanız gerekiyor olabilir. ayrıca kulaklığı bt ses cihazı olarak mı görüyor normal cihaz mı onu da kontrol ediniz. ses cihazı olarak görmesi gerekiyor
Bu şekilde hocam.

Screenshot_7.png

Screenshot_6.png

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
hocam çıkış kısmından yeni cihaz eşleştirmeyi dener misiniz

Top Bottom