Neler Yeni

Yardım Bluetooth Kulaklık Bilgisayarda Çalışmıyor?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar, Huawei Freebuds 5i kulaklığı aldım ve kullanıyorum. Geçen günlerde bilgisayara bağlanıyordu ama bir anda bağlanmayı kesti. Bilgisayara format attım, kulaklığı sıfırladım kaç kere bağlantıyı kopardım yeniden kurdum ama yine olmuyor. Telefonda çalışıyor, hiçbir sorun yok ama bilgisayarda çalışmıyor. Bağlandı diye gösteriyor, şarj seviyesine kadar her bilgi var ama ses gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Merhaba arkadaşlar, Huawei Freebuds 5i kulaklığı aldım ve kullanıyorum. Geçen günlerde bilgisayara bağlanıyordu ama bir anda bağlanmayı kesti. Bilgisayara format attım, kulaklığı sıfırladım kaç kere bağlantıyı kopardım yeniden kurdum ama yine olmuyor. Telefonda çalışıyor, hiçbir sorun yok ama bilgisayarda çalışmıyor. Bağlandı diye gösteriyor, şarj seviyesine kadar her bilgi var ama ses gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Handsfree özelliği açıktır onu kapatmaniz lazim. Ses karistiricisi ayarlarindan kapatabilirsiniz

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Handsfree özelliği açıktır onu kapatmaniz lazim. Ses karistiricisi ayarlarindan kapatabilirsiniz
Teşekkürler hocam, bunu nasıl yapıcam. Ses karıştırıcısına girdim de öyle bir ayar göremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam açık gözükmüyor

Ekler

• ses.png
    ses.png
    4.8 KB · Hit: 29

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Denetim masası ses ayarlarına girin kayıttan yürüt adı altından seçmeyi deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,171
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom