Neler Yeni

Bluetooth kulaklık önerisi

vettunivezzeytuni

80+ Bronze

arkadaşlar bu kulaklık nasıldır bu fiyatlar civarında öneriniz varmı? 350ye kadar çıkabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar bu kulaklık nasıldır bu fiyatlar civarında öneriniz varmı? 350ye kadar çıkabilirim
@Evil Belief

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
nerde ne amaçlı kullanacaksın

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

@Evil Belief
İncelemesini yapmıştım, genel olarak beğendiğim bir kulaklıktı:

vettunivezzeytuni

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nerde ne amaçlı kullanacaksın
hocam günlük hayatta okula gidip gelirken, müzik dinlerken

İncelemesini yapmıştım, genel olarak beğendiğim bir kulaklıktı:
hocam eğer tavsiye etmezseniz bu fiyatlarda muadili varmıdır? Malum fiyatlar uçtu gidiyor

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
hocam günlük hayatta okula gidip gelirken, müzik dinlerken

hocam eğer tavsiye etmezseniz bu fiyatlarda muadili varmıdır? Malum fiyatlar uçtu gidiyor
Çok muadili diyemem, tip olarak farklılar en başta ama Haylou GT1 XR'a bakabilirsiniz.
T13'e göre daha dengeli bir ses karakteri var. Epey kulaklık deneyimlemiş biri olarak ses kalitesini fiyatına göre beğendim. Son ses seviyesi T13'ten düşük, kulak zarını ağğğ serdar yeter dedirtecek kadar yüksek sesle müzik dinliyorsan GT1 serisini önermem ama %75-80 seviyelerinde gayet yüksek ses alıyorum şahsen. QC3020 chipset ve aptX desteği mevcut, telefonunuz aptX destekliyorsa çok büyük avantaj. Kutusunda kademeli şarj göstergesi var. Tek negatif yönü Type-C değil MicroUSB olması. Benim için MicroUSB olması avantaj gerçi kullanıcıdan kullanıcıya değişebiliyor.

Top Bottom