Neler Yeni

BLUR Araba Yarışı Nerden İndirilir (Güvenli)

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
Hocam Çoğu Yabancı Forumlara Bile Baktım Oyun Durdurulsa Bile Yinede Çoklu Oynayınca Bayıldığım Bir Oyundur. Şimdi Güvenli Bir Yerden İndirip Doyasıya Oynamak İstiyorum
Ama İndiricek Tonlarca Yer Varken Hangisi Güvenlidir Bilemiyorum Forumlarda Tavsiye Edilen Güvenli Yer Dediklerini Altta Belirteyim Ama Onlara Bile Güvenli Değil Diyorlar
Yada Dosyayı Ne İle Tararsam Herhangi Bir Sorun Varsa Kesinlikle Bulur Diyebiliceğim Bir Öneriniz Varsa Dinlemek İsterim.

Son düzenleme:

V3y1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veysel
DODI'den indirebilirsin.

Kaspersky kullanıyorum ben. Tüm oyunları repackli oynuyorum. Fitgirl, dodi, xatab şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı.
Kurulum yaparken virüs programı sakın kapama.

Son düzenleme:

V3y1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veysel
Hocam Bana Bilindik Değil Güvenli Öner Lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenebilirim o zaman
Ben şöyle yapıyorum, oyunindirvip sitesinden repack indiriyorum. İndirmeden önce yorumlara bakıyorum, bir sorun/sıkıntı var mı diye. Çoğunlukla olumsuz bir yorum yoksa (drive ya da torrent linkinden) indiriyorum. Oradaki paylaştıkları dosyalar sağlam oluyor genelde. Ama dediğim gibi virüs programını kapatma kurulum yaparken. Uyarı verirsede başka bir yerden indirirsin. (Ben şimdiye kadar bir uyarı almadım.) Oyunu kurarken ve oynarkende genellikle cihazın internet ile bağlantısını kesiyorum.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,674
İsim
Hacı
özelden yazın.

Top Bottom