Neler Yeni

Böbrek Hastalıkları Boks Yapmaya Engel Olur Mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ferhat Dal
Merhaba, bende 'at nalı' denilen nadir bir durum var iki böbreğin birbirine yapışmasından kaynaklanıyor, böbrek önden veya arkadan birbirine yapışabiliyor bu da böbreğin yerini değiştiriyor. Böyle söyleyince büyük bir durummuş gibi gelse de buna hastalık bile denilmez, adı anomali olarak geçiyor. gündelik yaşamımda hiçbir etkisi yok, herhangi bir ağrı veya hayat standardımda kalite düşüşü yok. Herhangi bir darbede zarar görmez.
İnternette bir sürü yere baktım, bir sürü belge okudum ama bir cevap bulamadım.
Cevabını almak istediğim soru; profesyonel düşünüyorum, bu durum bir sorun yaratır mı? Böbreğin yerinin değişmesi boksör olmaya engel mi? (böbreğin yer değiştirmesi polis veya asker olmama engel bir durum bu sporda da bir sorun oluşturur mu?)

Son düzenleme:

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
günlük hayatını etkilemiyorsa sağlık raporu hariç sıkıntı çıkaracağını sanmam sağlık raporunda da akciğere bakılıyor böbreğe bakılmıyor sorun olmaz diye düşünüyorum yine antrenörle konuşmak en kesini

dzoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Talha özbilen
Merhaba, bende 'at nalı' denilen nadir bir durum var iki böbreğin birbirine yapışmasından kaynaklanıyor, böbrek önden veya arkadan birbirine yapışabiliyor bu da böbreğin yerini değiştiriyor. Böyle söyleyince büyük bir durummuş gibi gelse de buna hastalık bile denilmez, adı anomali olarak geçiyor. gündelik yaşamımda hiçbir etkisi yok, herhangi bir ağrı veya hayat standardımda kalite düşüşü yok. Herhangi bir darbede zarar görmez.
İnternette bir sürü yere baktım, bir sürü belge okudum ama bir cevap bulamadım.
Cevabını almak istediğim soru; profesyonel düşünüyorum, bu durum bir sorun yaratır mı? Böbreğin yerinin değişmesi boksör olmaya engel mi? (böbreğin yer değiştirmesi polis veya asker olmama engel bir durum bu sporda da bir sorun oluşturur mu?)
Bendede at nalı böbrek var şans eseri doktorlar bulmuştu bir soruna neden olmadı sağlik raporu alırken dediğin gibi hayatımıda etkilemiyor araştırdıysan bir sorun yoktur sonuça fonksiyonel bir durum yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,715
Üyeler
154,792
Son üye
wersq147
Top Bottom