Neler Yeni

Boğazdaki 7 tane beyazlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mami
Boğazımda 7 tane beyazlık var doktora gittim 3 gun once doktora gittigimde kac beyazlik vardi bilmiyorum az once baktim 7 tane beyazlik var.
Bu antibiyotik verdi doktor antibiyotikle geçer mi? yoksa iğnelik durumda mıyım?

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
valla doktor bana bademciklerin yan taraftaki beyazlıklara (muhtemelen aynı şeyden bahsediyoruız) normal demişti bro
bilgin olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mami
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla doktor bana bademciklerin yan taraftaki beyazlıklara (muhtemelen aynı şeyden bahsediyoruız) normal demişti bro
bilgin olsun
Yok hocam bendeki iltihap
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bogazim yumurta gibi şiş

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

Meganloch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit Alan
aynısı bende
Boğazımda 7 tane beyazlık var doktora gittim 3 gun once doktora gittigimde kac beyazlik vardi bilmiyorum az once baktim 7 tane beyazlik var.
Bu antibiyotik verdi doktor antibiyotikle geçer mi? yoksa iğnelik durumda mıyım?
bende de aynısı olmuştu iltihap demişti doktor

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ismail baran şen
İltihap bademcik iltihabı olarak geçiyor sıkma gibi bir girişimde bulunmayın antiniyotik kullanmayınız virüs veya bakteri temmeli olduğu belirsiz bakteri temelli ise işe yarar ama virüs ise sadece bağırsak ve böbreğe zarar vermekten bi işe yaramıycak

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

Muddi

80+
Gecer suan ulke genelinde soguk algınlığı var. Herkes hasta. Bademciklerin iltihaplanmis sadece herkeste olabilcek doğal sey merak etme;)

Top Bottom