Neler Yeni

Boks eldiveni önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Ömer
Arkadaşlar 1000 TL civarı bi eldiven arıyorum 70 kg yim 14 oz bakıyorum ki eldiveni çıkarınca daha da hızlanayım diye
Bu model marka nasıldır güzle benziyo dolapta 2.eli var 650 TL ama 2.el olduğu için güvenemedim sonuçta bunlar yıkanmıyor ve ter kokusu rahatsız edebilir sizin önereceğimiz başka bir eldiven varmıdır

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Arkadaşlar 1000 TL civarı bi eldiven arıyorum 70 kg yim 14 oz bakıyorum eldiveni ki çıksrınca daha da hızlanayım diye
Bu model marka nasıldır güzle benziyo dolapta 2.eli var 650 TL ama 2.el olduğu için güvenemedim sonuçta bunlar yıkanmıyor ve ter kokusu rahatsız edebilir sizin önereceğimiz başka bir eldiven varmıdır
14 büyük gelir bro 10-12 bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Decathlondaki eldivenlere bakabilirsin, kullanıyorum memnunum.

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Hocam bazı modelleri güzel değil diyorlar hangi modelini kullanıyosunuz siz
dragon öneririm 1 yıldır kullanıyorum eskime yok eğer koku sorun edecekseniz zaten hepsinde koku oluyor. Kokuyu gidermek için eldiveni açıp asın veya içerisinde deodorant ve karbonat atıp sıkabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Hocam bazı modelleri güzel değil diyorlar hangi modelini kullanıyosunuz siz
Outshock 120 kullandım şu an 500 olan modelini kullanıyorum ikiside güzel bütçenizi zorlamazsa outshock 500 alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dragon öneririm 1 yıldır kullanıyorum eskime yok eğer koku sorun edecekseniz zaten hepsinde koku oluyor. Kokuyu gidermek için eldiveni açıp asın veya içerisinde deodorant ve karbonat atıp sıkabilirsin.
Koku için düzenli havalandırma en önemlisi ayrıca uzun zamandır lysol dezenfektan sprey kullanıyorum gercekten etkili oluyor tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Outshock 120 kullandım şu an 500 olan modelini kullanıyorum ikiside güzel bütçenizi zorlamazsa outshock 500 alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koku için düzenli havalandırma en önemlisi ayrıca uzun zamandır lysol dezenfektan sprey kullanıyorum gercekten etkili oluyor tavsiye ederim.
bütçe biraz sıkıntılı reis 120 ile 500 arasında fark çok büyükmü

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
bütçe biraz sıkıntılı reis 120 ile 500 arasında fark çok büyükmü
Başlangıç seviyesi için 120 yeterli olacaktir, orta ve üst seviye için 500 alman daha mantiklı fark var ama çok abartılı değil bence.

Top Bottom