Neler Yeni

Boks mu spor salonu mu

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
Merhabalar ben eskiden boks yapıyordum elim çatladı diye bıraktım şimdi geri başlamayı düşünüyorum ama fiyatı spor salonu fiyatına yaklaşmış bide benim kollarım ince yani zargana gibiyim biraz sizce spor salonuna mi gidiyim boksa mi boksta yaklaşık 1 yıl gittim

UcryXc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Göktunç
Boksa git kanka illaki sizin salonda da ağırlık felan vardır indir kaldır yaparsın onları

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Varda kanka çok küçük antrenman yaptığımız yer

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Merhabalar ben eskiden boks yapıyordum elim çatladı diye bıraktım şimdi geri başlamayı düşünüyorum ama fiyatı spor salonu fiyatına yaklaşmış bide benim kollarım ince yani zargana gibiyim biraz sizce spor salonuna mi gidiyim boksa mi boksta yaklaşık 1 yıl gittim
Hocam elin çatladı diye bırakılır mı benim elimde çatlıyor devam spor da da elin çatlar eldiven takmazsan zamanın varsa ikisini bir den yap hem boks hem spor salonları bir oluyor bazıları

baburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 sj birden zor gibi

spaghettisosu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Attila Alpaslan
Boks.
Öyle çok aman aman görünür kas yapmazsın ama, kondisyonun artar, kullanılabilir kas oluşur, kendini savunabilirsin gibi gibi. Hem yaptıkların, öğrendiklerin seninle kalacak, diyelim ki kas yaptın, 1 sene ağırlık çalışmasan söneceksin.

Top Bottom