Neler Yeni

bonus trink kullanılabilir limit

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Abdullah Eren Çakmak
garanti bankasından bonus trinke başvurmuştum ve hesabımda belli tutarda kullanılabilir limiti var o parayı harcadığımda ya da çektiğimde faizli bir şekilde geri mi öderim yoksa gününde ödediğimde faizsiz mi öderim parayı bilginiz varsa yardımcı olur musunuz

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
garanti bankasından bonus trinke başvurmuştum ve hesabımda belli tutarda kullanılabilir limiti var o parayı harcadığımda ya da çektiğimde faizli bir şekilde geri mi öderim yoksa gününde ödediğimde faizsiz mi öderim parayı bilginiz varsa yardımcı olur musunuz
nakit avans alırsan faiz ödersin ama kartı kullanırsan ve hesap kesimi tarihinde ödersen faiz ödemezsin taksitsiz işlemlerde böyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Abdullah Eren Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nakit avans alırsan faiz ödersin ama kartı kullanırsan ve hesap kesimi tarihinde ödersen faiz ödemezsin taksitsiz işlemlerde böyle
iphone 15 alıcam elimde parası var taksit şeklinde ödemek için o parayı çekmeyi düşünmüştüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Abdullah Eren Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hmm anladım nakit avans olarak verir faizi var
şey yapsam mesela 20 bin tl tlik bir ürün var 6 ay taksit veriyor o ürüne hepsiburada 3.5k ya denk geliyor her ay hesaptan 3.5k kesip gününde ödendiğinde faiz ödemek zorunda kalmam değil mi

Top Bottom