Neler Yeni

Bonusa özel vade farksız 10-12 ay taksit le laptop alabilceğim bir yer var mı ?

KlorM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Salih Sungur
sorumu başlıkta söyledim belli zaten teknosanın mağazasından alınca ve kendi sitesinde kendi sattığı ürünlerde 12 ay taksit oluyor ama bakınca ürünler fiyatını hakeden ürünler değil ( 23bin liralık laptop un asıl değeri 19-20 bin felan oluyor) herhangi bir site mağaza önerebilir misiniz taksitin bonusa özel olması şart world kart vb olmaz. bilginizi paylaşırsanız memnun olurum iyi akşamlar bütçem 18-22.5 arası diyebiliriz (eğer site mağaza değilde ürün bulursanızda söylediklerime uygun paylaşırsanız memnun olurum haftalardır laptop almak için bakıyorum ama bulamadım black friday indirimlerinde bütçem olmadığı için alamadım.)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,564
İsim
Oğuz Oğuz
sorumu başlıkta söyledim belli zaten teknosanın mağazasından alınca ve kendi sitesinde kendi sattığı ürünlerde 12 ay taksit oluyor ama bakınca ürünler fiyatını hakeden ürünler değil ( 23bin liralık laptop un asıl değeri 19-20 bin felan oluyor) herhangi bir site mağaza önerebilir misiniz taksitin bonusa özel olması şart world kart vb olmaz. bilginizi paylaşırsanız memnun olurum iyi akşamlar bütçem 18-22.5 arası diyebiliriz (eğer site mağaza değilde ürün bulursanızda söylediklerime uygun paylaşırsanız memnun olurum haftalardır laptop almak için bakıyorum ama bulamadım black friday indirimlerinde bütçem olmadığı için alamadım.)
Hangi bankaya ait bonus kart? Garanti mi?

yakupbolat19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Yakup Bolat
Vatan bilgisayar bonusa özel vade farksız 12 taksit yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon Hepsiburada da 6veya 9 yapması lazım vade farksız yinede bakın

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,155
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Amazon var 6 taksite kadar vade almıyor
Vatan PC var vadesiz
Hepsiburada vs de var ama vade farkıyla oluyor

Ekler

• Screenshot_2022-12-07-20-19-30-724_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2022-12-07-20-19-30-724_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    424.3 KB · Hit: 32

KlorM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Salih Sungur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi bankaya ait bonus kart? Garanti mi?
yüzde 99 garanti öyle düşünebilirsin bende emin değilim ama öyleydi diye hatırlıyorum (kart bana ait değil)

Amazon var 6 taksite kadar vade almıyor
Vatan PC var vadesiz
Hepsiburada vs de var ama vade farkıyla oluyor
6 ay vade farksız resmen her yer yapıyor n11 hepsiburada pazarama amazon vb vb bana 10-12 ay taksit lazım...

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,155
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
yüzde 99 garanti öyle düşünebilirsin bende emin değilim ama öyleydi diye hatırlıyorum (kart bana ait değil)

6 ay vade farksız resmen her yer yapıyor n11 hepsiburada pazarama amazon vb vb bana 10-12 ay taksit lazım...
Vatan PC ye baksın o zaman birde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,788
Üyeler
154,466
Son üye
ballıpasta
Top Bottom