Neler Yeni

Boş yere yine uyarı yedim neden?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Kurala göre uyarı sebebi değil fakat korsana yönlendirmenin de bir uyarı sebebi olduğunu bilmeniz gerekiyor. Tahmin etmesi çok güç olmaması gerek 😀

TALHA MURAT

80+ Silver
Uygunsuz dil: "Haysiyetsiz"
Az önce konulardan birinde adam bus simulator 2018 crackli nerden indiririm diye sormus. Bende su sitede crack yok repack dosyasi ordan indirebilirsin yazdım. Ama link vs paylasmadim. Forum kurallarinda ise link paylasimi yaziyor aynen söyle : İllegal, korsan içerik linki paylaşımı

Ee ben link paylasmadim niye uyari yiyorum. Bide uyari yedigim konu uygunsuz içerik ne alaka
Bende boşa ban yedim sonra ban bitiminde bir baktım cezalara baktım kalkmış hangi halsiyetsiz yaptı ise vesemire sordum ben değildim dedi diğerleri cevap vermedi kim bi bulsam 2 laf edecem.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,403
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kurallara her şeyi noktası virgüle yazarsam 20 sayfa kural okursunuz, art niyetli konular açmayın.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Kurala göre uyarı sebebi değil fakat korsana yönlendirmenin de bir uyarı sebebi olduğunu bilmeniz gerekiyor.
Adam kendisi sormuş crackli nerden indiririm diye. O zaman direk bu şekilde konu açılması yasaklansın daha mantıklı değilmi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom