Neler Yeni

Yardım Boşta 98 derece işlemci

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veleno
Aması felan olacak bir durum değil. Fan mı bozuldu hava girişleri mi kapandı bu sıcaklıkları görsün ? Benim düşüncem değil bu böyle yani.
haklısınız sizin düşüncenizde doğru lakin fan cayır cayır çalışmakta hava girişi de normal bir önceki seferde aynı problemi yaşadım ama nereden kaynaklandığını ön göremediğimden üzülerek sıfırladım düzeldi bu sefer nedenini az buçuk anladım lakin formatsız bir çözüm bulma arayışındayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemin her yerine yayılmıştır muhtemelen. en sağlıklı çözüm bu
teşekkür ederim hocam üzülerek çözümün o şekilde olacağı gözüküyor

Bünyamina

80+ Gold
haklısınız sizin düşüncenizde doğru lakin fan cayır cayır çalışmakta hava girişi de normal bir önceki seferde aynı problemi yaşadım ama nereden kaynaklandığını ön göremediğimden üzülerek sıfırladım düzeldi bu sefer nedenini az buçuk anladım lakin formatsız bir çözüm bulma arayışındayım
Boşta o sıcaklıkları görmesini malwarebyte indirip giderebilirsin de oyunda yükteyken yine o sıcaklıkları görür yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veleno
Boşta o sıcaklıkları görmesini malwarebyte indirip giderebilirsin de oyunda yükteyken yine o sıcaklıkları görür yani.
oyunda gayet normal zaten hocam benim sorun belirttiğim boşta 98 derece görmesi
şimdi sizin tavsiye ettiğiniz uygulamayı indirdim umarım işe yarar

Ne yazıkki önerdiğiniz uygulama hiç bir etki sağlayamadı

Görev yöneticisinde Windows seaech Exe adlı bir işlem buldum onu kapattığımda sistem eski haline geliyordu bende hizmetlerden kendisini devre dışı bıraktım ve sorun çözüldü bu devre dışı bıraktığım hizmet önemli bir şey mi
Uygulama yüklendikten sonra bu olduysa virus girmiştir,
Kaspersky indirip tam tarama yapın, büyük ihtimal mining virüsü bulaştı,
Görev yöneticisini açıp bakın, açtığınızda %100 kullanan uygulamayı bulun

Aması felan olacak bir durum değil. Fan mı bozuldu hava girişleri mi kapandı bu sıcaklıkları görsün ? Benim düşüncem değil bu böyle yani.

sistemin her yerine yayılmıştır muhtemelen. en sağlıklı çözüm bu

Son düzenleme:
Top Bottom