Neler Yeni

Yardım bozuk nvidia driverı sürüm 560.94

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Dwayne Rolly
bu sürüme güncelledim güncellenmeyince fps düştüğü için ddu ile silip tabii ki her şey usulüne uygun bir biçimde güncelledim ve 100 fps aldıgım oyundaki fpsim 45 e düştü ne ayar değişikliği var ne başka bir şey downgrade yapsam yine düşüyo güncellesem yine düşüyo ne biçim bi driverı var bu nvidianın

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
bu sürüme güncelledim güncellenmeyince fps düştüğü için ddu ile silip tabii ki her şey usulüne uygun bir biçimde güncelledim ve 100 fps aldıgım oyundaki fpsim 45 e düştü ne ayar değişikliği var ne başka bir şey downgrade yapsam yine düşüyo güncellesem yine düşüyo ne biçim bi driverı var bu nvidianın
hangi ekran kartında oldu bu merak ettim

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
driver güncellemedin diye fps düşmez. düşmesinin başka bir sebebi vardır. redditteki ana 560.94 driver konusuna baktığımda da herhangi bir performans ile ilgili problem de gözükmüyor. güncellemede zaten çok major değişiklikler gelmemiş ufak bir driver güncellemesi diyebiliriz. bana kalırsa senin fps probleminin driverla bir alakası yok. dediğim gibi hiçbir zaman driver güncellemedin diye aldığın fps düşmez.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi ekran kartında oldu bu merak ettim
3060
Mesaj otomatik birleştirildi:

driver güncellemedin diye fps düşmez. düşmesinin başka bir sebebi vardır. redditteki ana 560.94 driver konusuna baktığımda da herhangi bir performans ile ilgili problem de gözükmüyor. güncellemede zaten çok major değişiklikler gelmemiş ufak bir driver güncellemesi diyebiliriz. bana kalırsa senin fps probleminin driverla bir alakası yok. dediğim gibi hiçbir zaman driver güncellemedin diye aldığın fps düşmez.
güncellemeyince düşer bro kaç kere driver güncelledinde bu kanıya vardın zorla yaptırtmak için güncellemeyi bir şey yapıyorlar ve fps düşüyor güncelledim hala bozuk driver ddu ile ikinci yükleyişim bakalım birşeyler değişecekmi

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
3060

güncellemeyince düşer bro kaç kere driver güncelledinde bu kanıya vardın zorla yaptırtmak için güncellemeyi bir şey yapıyorlar ve fps düşüyor güncelledim hala bozuk driver ddu ile ikinci yükleyişim bakalım birşeyler değişecekmi
hocam eskisürüme güncellemek belki srounu çözebilir

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
3060

kaç kere driver güncelledin iddialı bir cümle belki sen gta vice city hilelerini internet kafeci abiye sorarken ben driver güncelliyodum nerden bilebilirsin böyle iddialı konuşmamak gerek. ayrıca tekrar söyliyim driver güncellemediğin için fps düşmez. zorla güncelleme yaptırmak için fps düşürüyolarmış lafa bak. kimse senin şu an halihazırda kurulmuş olan driver'ına müdahale edip senin fps değerlerini ve ekran kartının performansını değiştiremez. dünyada buna bir örnek yok. o senin dediğin olay anca şöyle olur. oynadığın oyunun geliştiricileri der ki oyunumuzda yeni gelecek nvidia drivarlarına geçmezseniz fps kayıplarınız olabilir. o da 40 yılda bir olur yani %0.001 ihtimal. umarım fps'in hiçbir zaman düzelmez 45 fps sürünürsün. insan gibi yardımcı olalım dedik 1 gram bilginle bize kaç kere driver güncelledin falan atar yaptın . cehaletin beni güldürüyor. bol şans.

redditte 1.8 milyon nvidia kullanıcısı bulunan nvidia grubunda. performans ile ilgili kanıtlanmış ya da yaşanmış bir şey yok. bizim kahraman türk nvidia driverını bozuk ilan etmiş. muazzam değil mi.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Dwayne Rolly
kaç kere driver güncelledin iddialı bir cümle belki sen gta vice city hilelerini internet kafeci abiye sorarken ben driver güncelliyodum nerden bilebilirsin böyle iddialı konuşmamak gerek. ayrıca tekrar söyliyim driver güncellemediğin için fps düşmez. zorla güncelleme yaptırmak için fps düşürüyolarmış lafa bak. kimse senin şu an halihazırda kurulmuş olan driver'ına müdahale edip senin fps değerlerini ve ekran kartının performansını değiştiremez. dünyada buna bir örnek yok. o senin dediğin olay anca şöyle olur. oynadığın oyunun geliştiricileri der ki oyunumuzda yeni gelecek nvidia drivarlarına geçmezseniz fps kayıplarınız olabilir. o da 40 yılda bir olur yani %0.001 ihtimal. umarım fps'in hiçbir zaman düzelmez 45 fps sürünürsün. insan gibi yardımcı olalım dedik 1 gram bilginle bize kaç kere driver güncelledin falan atar yaptın . cehaletin beni güldürüyor. bol şans.

redditte 1.8 milyon nvidia kullanıcısı bulunan nvidia grubunda. performans ile ilgili kanıtlanmış ya da yaşanmış bir şey yok. bizim kahraman türk nvidia driverını bozuk ilan etmiş. muazzam değil mi.
120 mesajlı biri benden daha cok bildiğini iddia etmiş çöz ozmn kardeşim çok biliyorsan anca tıp tutun çözüm nerde yok düşer fps öğrende gel neyin ne oldugunu eski 1050 ti zamanında degılız şuan böyle işine gelirse evet nvidia driverlarıda bozuk elimde kanıtım bile var 2 redditteki asosyalin dediğini bakıyorsan sen git internet kafeci abine sor kesin 4060 3060 dan iyi ve fiyatına değer diyen bi kafaya sahipsin hikaye anlatma hadi işine abisi

hocam eskisürüme güncellemek belki srounu çözebilir
bu seferde güncel olmadıgı için fps düşük kalıyor yeni driverda çözerler sorunu daha öncede yaşadım zaten çözümüde yok demekki

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
allah ailene sabır versin ya da vermesin yetiştirememişler gibi duruyo

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Dwayne Rolly
allah ailene sabır versin ya da vermesin yetiştirememişler gibi duruyo
kudurmaya devam kardeşim kudurmaya devam sorunu çözmeyeceksen işin yok burada kaybol sana sabır versin cok bilmiş biliyorsan hadi çözde sorunu madem süper zekasın hani nerde fıs

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,692
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom