Neler Yeni

Bronze sertifikalı F/P psu önerirmisin

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

RmzDayi

80+ Silver
Kalitesiz ve çift kanal güçsüz PSU önerdiğin için olabilir galiba.
sertifikası olan ve fiyat performans ünürü önerdim. hem parasıda cebinde kalacak. Sizin gibi marka bağımlısı olmadığımız için olaya daha geniş bakıyoruz. Ayrıca burada incelemesi yapıldı ve "dandik marka" sizin tabiriniz ile olmadığı ortada. İyi günler çok bilmiş bey

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
sertifikası olan ve fiyat performans ünürü önerdim. hem parasıda cebinde kalacak. Sizin gibi marka bağımlısı olmadığımız için olaya daha geniş bakıyoruz. Ayrıca burada incelemesi yapıldı ve "dandik marka" sizin tabiriniz ile olmadığı ortada. İyi günler çok bilmiş bey
Çift 12V kanalı var ve 22A geçiyor dalga mı geçiyorsunuz burada incelenmiş olması önemli değil sonuçta bunu alıp pc'si havaya uçmuş insanlar var. :D korumaları ve detaylı bilgilerini atabilir misin rica etsem.? :D marka bağımlığı ne alaka?

RmzDayi

80+ Silver
Çift 12V kanalı var ve 22A geçiyor dalga mı geçiyorsunuz burada incelenmiş olması önemli değil sonuçta bunu alıp pc'si havaya uçmuş insanlar var. :D korumaları ve detaylı bilgilerini atabilir misin rica etsem.? :D marka bağımlığı ne alaka?
2 senedir kullanıyorum, havaya uçamadı. Ne zaman uçar acaba ?

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
2 senedir kullanıyorum, havaya uçamadı. Ne zaman uçar acaba ?
Büyük ihtimal bir trafo gümlemesinde gider o aşrı akımdan neyse düşük perofrmanslı bir ürün bu çift 12V kanalı ve 22A geçiyor GP ürünlerinde olduğu gibi. :ROFLMAO: :ROFLMAO: 2 sene de çok aman aman bir süre değil uzun süreli kullanım için önerilemez.

RmzDayi

80+ Silver
Büyük ihtimal bir trafo gümlemesinde gider o aşrı akımdan neyse düşük perofrmanslı bir ürün bu çift 12V kanalı ve 22A geçiyor GP ürünlerinde olduğu gibi. :ROFLMAO: :ROFLMAO: 2 sene de çok aman aman bir süre değil uzun süreli kullanım için önerilemez.
umarım en kısa zamanda trafo patlar ve durumunu görürüm :D eğer bir şey olmaz ise seni bulurum haberin olsun :cool:

• Hahaha
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
PSU'nun güç beslemesi zaten çok düşük.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Sabit Sürmeli
Steam
Jweely
Twitter
JweelyTheKid
umarım en kısa zamanda trafo patlar ve durumunu görürüm :D eğer bir şey olmaz ise seni bulurum haberin olsun :cool:
Kardeşim ne bu nefret? Forumun kalitesini düşürmeyin

Top Bottom