Neler Yeni

Bu 2 TV den hangisi özellik olarak daha iyidir fiyat önemli değil.

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Ömer SARLUGİL

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,024
İsim
Mert Can Ergün
sony e baktın sony al derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Shadow 99
Bence 4k yerine 2k falan al ama hdmı2.1 olsun hem konsol falan bağlanmak istersen diye yoksa samsung iyi dizi film için marka olarak sony samasung al bence

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İkisi de gayet güzel modeller. Satış linkinden yorumları dikkate alarak kararını verebilirsin. Benim tercihim şu olurdu diyemem, ikisini de tercih edebilirim. İkisi de televizyon konusunda gayet başarılı markalar. Yetkili servis olarak Samsung daha üstün diye biliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom