Neler Yeni

Öneri Bu 3 monitör arasında hangisi mantıklı?

Hangisi?

• Oy kullanan toplam üye
    32

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
SAMSUNG fiyatına göre daha iyi özellikler vaat ediyor ancak IPS panel de daha iyi renklere sahip ama siyah ve beyaz renkleri o kadar başarılı değil VA panel kadar sizce bu 3'lü arasından hangisi mantıklı?
Genel de valorant, warzone, csgo, lol gibi oyunlar oynuyorum ve tazeleme oranı yüksek olması daha cazip geliyor ama yinede düşüncelerinizi alayım.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Hepsi pahalı değil mi sanki?

Caelius

80+ Silver
SAMSUNG fiyatına göre daha iyi özellikler vaat ediyor ancak IPS panel de daha iyi renklere sahip ama siyah ve beyaz renkleri o kadar başarılı değil VA panel kadar sizce bu 3'lü arasından hangisi mantıklı?
Genel de valorant, warzone, csgo, lol gibi oyunlar oynuyorum ve tazeleme oranı yüksek olması daha cazip geliyor ama yinede düşüncelerinizi alayım.

Asus olani tercih et bence msi dan daha fazla parlakliga ve yenileme hizina sahip bu samsungta ghosting vardi diye hatirliyorum
Birde bence 24 inc tercih et bence fps oynuyorsan

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2K 165hz üstü ve tepkime süreleri inanılmaz iyi oldukları için pahalılar ama rog strix elmb teknolojisi daha iyi olduğu için ve marka sattığı için 1 tık daha pahalı.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
parası olana ucuz😞
Mesaj otomatik birleştirildi:

2K 165hz üstü ve tepkime süreleri inanılmaz iyi oldukları için pahalılar ama rog strix elmb teknolojisi daha iyi olduğu için ve marka sattığı için 1 tık daha pahalı.
valla 1 yıl önce 6k idi msi ise 4-5k da dolaşıyordu zamanında az almak istemedim

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Bunla istediğiklerinizin arasındaki fark ne mesela

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
Asus olani tercih et bence msi dan daha fazla parlakliga ve yenileme hizina sahip bu samsungta ghosting vardi diye hatirliyorum
Birde bence 24 inc tercih et bence fps oynuyorsan
CFG73 24 kullanıyorum XG270QC vardı bende ufo testinde ghosting biraz fazla diye iade talebin de bulundum ama 27 daha iyi oluyor daha çok odaklanabiliyorum oyuna 31 inç de zaten televizyon iyice dönüyor ona da gerek yok ben dün alan arkadaşa resim ve video çekmesini rica ettim çok az gözüküyor dikkatli bakmazsan gözün bile görünmeyecek kadar az.

Caelius

80+ Silver
CFG73 24 kullanıyorum XG270QC vardı bende ufo testinde ghosting biraz fazla diye iade talebin de bulundum ama 27 daha iyi oluyor daha çok odaklanabiliyorum oyuna 31 inç de zaten televizyon iyice dönüyor ona da gerek yok ben dün alan arkadaşa resim ve video çekmesini rica ettim çok az gözüküyor dikkatli bakmazsan gözün bile görünmeyecek kadar az.
Ozaman hocam asus olani tercih edin bence

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
Ozaman hocam asus olani tercih edin bence
Knk 170 hz ile arasın da 70hz var az fark değil bence hdr 600 10bit 8+FRC 1.07 milyar renk ve qled Quantum Dot gibi özellikleri ekleyince ips öldürmüyor mu sence?

Bunla istediğiklerinizin arasındaki fark ne mesela
240hz, hdr 600, 3000.1 contrast bulunuyor samsung ile arasında

parası olana ucuz😞

valla 1 yıl önce 6k idi msi ise 4-5k da dolaşıyordu zamanında az almak istemedim
Param yok usta taksitle çalışıp zar zor alacağım monitörler eskiden bu kadar pahalı değildiler.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Knk 170 hz ile arasın da 70hz var az fark değil bence hdr 600 10bit 8+FRC 1.07 milyar renk ve qled Quantum Dot gibi özellikleri ekleyince ips öldürmüyor mu sence?

240hz, hdr 600, 3000.1 contrast bulunuyor samsung ile arasında

Param yok usta taksitle çalışıp zar zor alacağım monitörler eskiden bu kadar pahalı değildiler.
evet😔

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
MSI MAG274QRF-QD 😀😀😀😀

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Enver Eryalçın
MSI MAG274QRF-QD 😀😀😀😀
Knk MSI artısı olduğu tek yanı renkleri iyi ama VA panel bile olsa sRGB %125 kapsadıktan sonra o kadar kötü durmuyor ama ips alınca siyah ve beyazlar o kadar iyi değil hatta film izlerken seyir zevkini düşürebilir ve onda da ghosting elbet bulunuyor. Ama GTG response time da geçebilen Agon ag273qxp var bi doğru düzgün.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,388
Üyeler
156,602
Son üye