Neler Yeni

Bu 380 hz monitör alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
şimdi bana kalsa birkaç ay önce 75 hz 1 milyar renk pro serisi monitör alacaktım.aldığım monitörden kat be kat ucuzdu ozamanlar.almak istememin sebepleri videolar izledim.pro tasarım-oyun işlerinde pro olmuş kişiler şu sözleri söylediler: ''biz pro monitör seçerken işlerimizde en ufak ayrıntıda dahi en ufak pürüz çıkarmayacak monitörler ararız.bu yüzden üreticiler bizim gibiler için pro serisi özel monitör üreityorlar.en ufak ghosting vs. olsun ürünü geri göndeririz.işimiz bunu kaldırmaz''.bu yüzden pro monitörlerde ghosting vs. bulmak zordur.benim bu pro monitörü terkedip 200 hz e yönelmemin amacı war thunder bağımlısı olmam.yaklaşık 6000 saate yakın oynama sürem var.ve maaalesef iş oyun yapımcılarında bitiyor.yapımcı oyunu yüksek hz gereksinime göre ayarlıyorsa yapacak şey belli.yüksek hzli monitör almak.2 sene önce galan war thunder böyle sorunlar çıkarmıyordu.online oyuncu sayısı ozamanlar 50bin civarlarında zar zor vardı.şimdi online sayısı 250binlere varabiliyor.iş böyle olunca insan yapısı gereği war thunder yapımcıları dahi başka duygusal yönlere gidebiliyor.bir güncelleme ile 30 fps oynayabişldiğin oyun yeri geliyor 165 hz de bile sorunlu hale gelebiliyor.yakında 200fps 60 fps taban sınırının yerini alırsa şaşirmayın.birçok kişiye tavsiye ettiğim gibi eğer hikaye bazlı oyun oynamaya daha düşkünseniz pro serisi monitör bakın.

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman

Selam arkadaşlar, özellikleri çok hoşuma gitti fiyatıda piyasaya göre uçuk değil alınır mı,kullanan var mı?
Hocam 240hzden sonra göz ayırt edemiyor

Bu monitör harika bir şey

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Gorkem Yavuz
Bence profesyonel değilsen (valorantta radiant, csde faceit 10lvl olma gibi bi amacın yoksa) gereksiz. 240 hz fazlasıyla yeterli rekabetçi oyunları yüksek seviye oynamak için.
Bende 270hz de oynuyorum rahat takılmayım dostuuuum diye başlıyorum gerçek bir rekabetçiye dönüyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 240hzden sonra göz ayırt edemiyor

Bu monitör harika bir şey
Hocam göz ayırt etmesin boşverin, herkesten gecikme ve hız konusunda üstün olmak her zaman iyidir o oyunlarda.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Enes Altunışık
Bende 270hz de oynuyorum rahat takılmayım dostuuuum diye başlıyorum gerçek bir rekabetçiye dönüyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam göz ayırt etmesin boşverin, herkesten gecikme ve hız konusunda üstün olmak her zaman iyidir o oyunlarda.
144 hz monitörle yarı profesyonel espor oynadım. Çok yüksek seviyelerde değilken gayet yetiyordu. İmmortal 3 400rr kasmıştım. Eternal fire valorant takımıyla kapışıyoduk falan. Yani esporcu değilsen 240 her türlü yeter. Esporcular yeni yeni 360 geçmeye başladı. He benim çok param var ve o hz avantajını istiyorum diyorsan al 540 hz. Mis gibi çat çut vur herkesi. Ona bir şey diyemem. Sadece belli bir noktaya kadar bazı kişiler için yüksek hz'in (240 üstü) gereksiz olduğunu düşünüyorum.

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Bu kadar yüksek Hz alacaksan BenQ al.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
ahmet er
merhabalar ürün oyun için panel kalitesi hız tasarım olarak başarılı bir ürün 380 hz 0.3 ms tam fps oyunları için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,859
Üyeler
140,707
Son üye
mr.ghost
Top Bottom