Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu 6650 xt sisteme nasıl ekleme gider?

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
Bütçe
20000

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tsunade m

Bu sistemi almayı düşünüyorum sizce ne gibi iyileştirmeler yapılır?
hocam bu sistemi almamanızı öneririm https://www.gaming.gen.tr/urun/3274...b-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/

Heimlich

80+ Bronze

20k bütçede mantıklı değil.

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam gaming gen tr ye karşı önyargım var arkadaşım almisti 3 haftada gelmiş, ayrica baya hasarlı kasa ile karşılaştı. Ekran karti takili olmamasına ragmen kırıkları vardı. Ayrıca gaming gen tr de ki işlemci soğutucuları çok pahalı. Onun dışında Rx 6700 Xt dehşet bir ekran kartı sağolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

20k bütçede mantıklı değil.

İlk attığınız 19 binlik evet güzel görmüştüm almayı düşünmüştüm ama SSD seçenekleri kötü gibiydi. Anakartlar hakkında çok bilgim yok iyi mi kötü mü diye. İkinci attığınız sistemdeki parça markalarını hiç duymadım ne kadar güvenilirdir bilmiyorum.

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tsunade m
Hocam gaming gen tr ye karşı önyargım var arkadaşım almisti 3 haftada gelmiş, ayrica baya hasarlı kasa ile karşılaştı. Ekran karti takili olmamasına ragmen kırıkları vardı. Ayrıca gaming gen tr de ki işlemci soğutucuları çok pahalı. Onun dışında Rx 6700 Xt dehşet bir ekran kartı sağolun.
hocam siz bilirsiniz ama bence daha teknolojik kartlara yönelebilirsiniz rx7600 gibi 1 2 seneye dlss 4 çıkarsa rakip olarak fsr 4 çıkar ve rx7000 üstü kartlar fsr4 desteği alır diye düşünüyorum

Heimlich

80+ Bronze
İlk attığınız 19 binlik evet güzel görmüştüm almayı düşünmüştüm ama SSD seçenekleri kötü gibiydi. Anakartlar hakkında çok bilgim yok iyi mi kötü mü diye. İkinci attığınız sistemdeki parça markalarını hiç duymadım ne kadar güvenilirdir bilmiyorum.
Ssd'yi goodram veya samsung olarak değiştirebilirsiniz. Mld zaten çöp, addlink nasıldır bilgim yok. Anakart olarak Prime A620 giriş seviyesi ddr5 sistemler için oldukca uygun bir anakart, a serisi istemiyorsanız B650 olarak değiştirebilirsiniz.

Diğer sistemde ise anakarti en kötü Prime B450, ssd'yi ise en kötü p3 yapmanızı öneririm. Diğer parçalar iyidir.

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
Ssd'yi goodram veya samsung olarak değiştirebilirsiniz. Mld zaten çöp, addlink nasıldır bilgim yok. Anakart olarak Prime A620 giriş seviyesi ddr5 sistemler için oldukca uygun bir anakart, a serisi istemiyorsanız B650 olarak değiştirebilirsiniz.

Diğer sistemde ise anakarti en kötü Prime B450, ssd'yi ise en kötü p3 yapmanızı öneririm. Diğer parçalar iyidir.
Evet hocam 1100 lira felan daha vererek 1 TB Goodram SSD alırım pc hocasının incelemesini izledim bi Anakart hakkında bilgim yok ama hayırlısı teşekkür ederim inşallah alana kadar zam gelmez.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin

22 ye 4060ti var

wuhur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mahmut Tefeci
hocam siz bilirsiniz ama bence daha teknolojik kartlara yönelebilirsiniz rx7600 gibi 1 2 seneye dlss 4 çıkarsa rakip olarak fsr 4 çıkar ve rx7000 üstü kartlar fsr4 desteği alır diye düşünüyorum
Evet hocam haklısınız ama 20 bini geçemiyorum en azından 6650 xt gibi performanslı bir ekran kartına sahip olmuş olurum sizede teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

22 ye 4060ti var
5500 ile %2 lik darboğaz yaptığını duymuştum.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Top Bottom