Neler Yeni

Öneri Bu acer laptop alınır mı ?

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla ısınıyor ama bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz
Isınma sorununu bir nebze çözebilirsin
ekran kartının ısınmadığını söylemişlar fakat işlemci basit bir online oyunda bile 95 gibi sıcaklıklara ulaşıyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildiğim kadarıyla ısınıyor ama bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz
Isınma sorununu bir nebze çözebilirsin
normalde huawei d15 alcaktım oyun oynama amacım yoktu bütçem 15k kadardı 12k ya huawei alcaktım ama bunu gördüm düşünmüyorum değil

TİTAN.

80+ Platinum
ekran kartının ısınmadığını söylemişlar fakat işlemci basit bir online oyunda bile 95 gibi sıcaklıklara ulaşıyormuş
Dediğim gibi ısınma sorunlu o sorununda turbo boostu kapatarak çözersin belki işlemci ağırlıklı oyunlarda FPS kaybedersin ama ciddi ısı kaybı yaşarsın

normalde huawei d15 alcaktım oyun oynama amacım yoktu bütçem 15k kadardı 12k ya huawei alcaktım ama bunu gördüm düşünmüyorum değil
Huwai daha iyi seçenek olabilir ama bu fiyata baya güzel

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Bu fiyata RTX 3050, güzel abi

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Orkun
Alınır dostum birazcık ısınır ince kasa olduğundan. Ama oyun da oynatır günlük işlerini de yaptırır. İleride bütçen olursa 8GB ram daha takarsın rahat rahat kullanırsın.

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır dostum birazcık ısınır ince kasa olduğundan. Ama oyun da oynatır günlük işlerini de yaptırır. İleride bütçen olursa 8GB ram daha takarsın rahat rahat kullanırsın.
ağır oyun oynama planım yok üniversite için alıcaktım ama bunu indirimde yakalayınca almayı düşündüm yüksek ihtimalle alıcam ya
Bu fiyata RTX 3050, güzel abi

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
RTX 3050Ti
Hayır, hayır, hayır! Kesinlikle alınmaz hocam. İlk olarak kasa tipi kötü, bununla doğalgazı kapatıp kışın evi ısıtırsınız. İkinci olarak işlemcisi rezalet ve oyunlarda sizi hüsrana uğratır. U tipi işlemciler güç tasarrufuna yönelik işlemcilerdir. Üçüncü ve son olarak bütçenizin azıcık üstüne çıkarak çok daha iyi laptoplar alabilirsiniz.

ağır oyun oynama planım yok üniversite için alıcaktım ama bunu indirimde yakalayınca almayı düşündüm yüksek ihtimalle alıcam ya
Hocam, üstteki yorumumu oyun amaçlı aldığınızı varsaymıştım. Eğer böyleyse tabii ki alınır. Üniversite için gayet yeterli, sizi memnun eder (Tabii ki mühendislik veya tasarım okumuyorsanız.).

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Orkun
Hayır, hayır, hayır! Kesinlikle alınmaz hocam. İlk olarak kasa tipi kötü, bununla doğalgazı kapatıp kışın evi ısıtırsınız. İkinci olarak işlemcisi rezalet ve oyunlarda sizi hüsrana uğratır. U tipi işlemciler güç tasarrufuna yönelik işlemcilerdir. Üçüncü ve son olarak bütçenizin azıcık üstüne çıkarak çok daha iyi laptoplar alabilirsiniz.
Konu sahibi üniversite için alacağını belirtmiş. Ekran kartı bulunmayan Huawei ye 12-13K vermek yerine bunu tercih etmeyi düşünmüş. Ki bence de mantıklı. Yeri geldiğinde oyun da oynar ödev de yapar. İşlemci U serisi olsa da neden oyun oynatmasın?

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
RTX 3050Ti
Konu sahibi üniversite için alacağını belirtmiş. Ekran kartı bulunmayan Huawei ye 12-13K vermek yerine bunu tercih etmeyi düşünmüş. Ki bence de mantıklı. Yeri geldiğinde oyun da oynar ödev de yapar. İşlemci U serisi olsa da neden oyun oynatmasın?
Evet hocam, ben yorumumu yazarken üniversite için alacağını yazdığı yorum henüz yüklenmemişti.

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Evet hocam, ben yorumumu yazarken üniversite için alacağını yazdığı yorum henüz yüklenmemişti.
hocam benim max bütçem 15k yani daha yükseğe çıkamam. bu bütçe civarında da adam akıllı oyun oynatabilecek laptop bulamayınca daha çok günlük iş yönünde huawei almayı tercih etmiştim 12k civarına hem cebimde para da kalıyordu. fakat bunu görünce tam paramı harcama şansım da var o yüzden kararsız kaldım baya.

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
RTX 3050Ti
hocam benim max bütçem 15k yani daha yükseğe çıkamam. bu bütçe civarında da adam akıllı oyun oynatabilecek laptop bulamayınca daha çok günlük iş yönünde huawei almayı tercih etmiştim 12k civarına hem cebimde para da kalıyordu. fakat bunu görünce tam paramı harcama şansım da var o yüzden kararsız kaldım baya.
Hocam, sizin dediğiniz şartlar yani üniversite vesaire ve günlük hayatta bu laptop hayli hayli yeter. Ben sizin normal bir genç olarak sadece oyun amaçlı laptop aradığınızı sanıyordum. Bu fiyata sizin gibi kişiler için biçilmiş kaftan resmen. Üstteki arkadaşlar dedikleri her şeyde haklılar. Bu laptop'ın tek eksiği işlemcisi fakat sizi idare eder mi? Kesinlikle eder.

Şimdiden hayırlı olsun hocam.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Orkun
Bu fiyat bandında 3050 li laptop kalmadı ne yazıkki. Eskiden 14-15 bandına direk gaming klasmanında 3050 li laptoplar vardı. Şuan onlar oldu 18-23 arası. Bu fiyat bandında 1650 li cihazlar var. Bence alabilirsin çok düşünme. Beğenmezsen memnun kalmazsan geri gönder gitsin. Amazon neticesinde 30 güne kadar alıyor.

Top Bottom