Neler Yeni

Bu akıllıyı nereye şikayet edebilirim?

Zepett8

80+ Bronze
Zamanında benim IP adresimi almış bir sözde hacker var. Zamanında ddos atarım diyerek beni tehtid etmişti. O zamanlar ağlama numarası ile kurtulmuştum. Şuan elimde konuşmalar yok ama bu akıllının youtube hesabı var ve hesabında birçok kanıt var. Discorddan insanları tehtid edip konuşmaları kendi youtube hesabında paylaşıyor. 2 tane video var. Kanalı isteyenler dm den ulaşabilir. Bu şahısı nereye şikayet edebilirim?

SnareEcho

80+ Silver
Zamanında benim IP adresimi almış bir sözde hacker var. Zamanında ddos atarım diyerek beni tehtid etmişti. O zamanlar ağlama numarası ile kurtulmuştum. Şuan elimde konuşmalar yok ama bu akıllının youtube hesabı var ve hesabında birçok kanıt var. Discorddan insanları tehtid edip konuşmaları kendi youtube hesabında paylaşıyor. 2 tane video var. Kanalı isteyenler dm den ulaşabilir. Bu şahısı nereye şikayet edebilirim?
Polise şikayet edebilirsiniz.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
916
İsim
Furkan ŞENGÜL
ip adresi ile hiç bir şey yapılmıyor diye biliyorum internet sağlayıcını arayıp durumu anlatırsan ip değişikliği yapılabilir

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Mert
Yanlış Bilgilendirme
İp gizleyici programlar kullan pc ne girebilir dikkat et

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Senin yaşın küçükte hesabın sahibininde küçük büyük ihtimal yaşlarınızda dayanarak öyle bir tartışma gerçekleşti,youtubede ilk videoyu izledim o videodan dava açsan bile %90 düşer çocuk gelip kurgu yaptım havalı olacağımı sandım pişmanım der kalırsın öyle,zaten videoda kurguya benziyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,158
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom