Neler Yeni

Bu bilgisayar alınır mı arkadaşlar

Keyfen

80+ Bronze
bu fiyata daha düzgün bir şey yok ama benim sistemi d-a c ile 12 bin TL ye almıştım şuanda zayıfladığını hissetmeye başladım ekran kartı yetmemeye başladı yeni oyunlar alan wake gibi gerçekten 1080p de ultra oynayamıyorsun bu kartlarla sana tavsiyem biraz zaman vermen ve bu zaman zarfında üstüne ilave etmen, evet ileride ürünler pahalılaşabilir ama aldığın bilgisayar 1 yıl değil 3-4 yıl götürecek seni minimum rx 7700 - rtx 4060 altında sistemlere hiç bakmanı tavsiye etmem kesinlikle alma bence.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bu fiyata daha düzgün bir şey yok ama benim sistemi d-a c ile 12 bin TL ye almıştım şuanda zayıfladığını hissetmeye başladım ekran kartı yetmemeye başladı yeni oyunlar alan wake gibi gerçekten 1080p de ultra oynayamıyorsun bu kartlarla sana tavsiyem biraz zaman vermen ve bu zaman zarfında üstüne ilave etmen, evet ileride ürünler pahalılaşabilir ama aldığın bilgisayar 1 yıl değil 3-4 yıl götürecek seni minimum rx 7700 - rtx 4060 altında sistemlere hiç bakmanı tavsiye etmem kesinlikle alma bence.
Hocam sırf o duruma karşı arkadaşa 750w psu almasını önerdim 1080 de yetmemeye başlarsa eğer elindekileri çıkartıp yeni ürünler alabilir çünkü zamanında o hatayı ben şuanki sistemimde yaptım ki bana yetmiyor artık 2024 kışına yeni bi sistemle girebilirim anca (tam zamanlı işe ancak o zaman başlayabileceğim lise bitecek)

luaqen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bora Ataş

Lütfen ssd ye kadar inceleyip kardeşiz gibi fikir verin alınır mı? sizce
Ve bu siteden alıyımmı
bende 5500 rx6600 kullanıcısıyım biraz daha ekleyebiliyorsan r5 5600 almalısın.

Top Bottom