Neler Yeni

Bu bilgisayar ddr4 mü ddr5 mi

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Yiğit Arık
Eger oyle bir imkanin ve butcen varsa olabilir. Satin aldiginiz sistem DDR4, bu DDR5. Ayrica bunu alirsaniz onu de cok acik upgrade icin ileriye donuk almis olursunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlis bilgilendirme. Satin almis oldugu sistem DDR4.
AMD kanadinda DDR4 icin artik ileriye donuk diye bir sey yok. DDR5 alirsa ileriye donuk olur. AMD, AM5 soketini en az 4-5 sene daha destekleyecek. Yani anakart ram gibi masraflar olmadan sadece islemci alip upgrade edebilecek.
Ama DDR4 alirsa ileride DDR5 sisteme gecmek istediginde hem anakart, hem ram hem de islemci masrafi olucak.
Bilgisayarı önümüzdeki ağustos ayında satacağım. Mac e geçeceğim. Fakat performans farkı için bunu iptal edip 1.5k daha eklememe gerek varmıdır?

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Nasıl ddr4 satın aldığı ? ddr5 değil mi https://www.gencergaming.com/pch-velar sizin bir yanlışınız var başlık farklı sistem farklı
Sayin hocam:

aaa.png

bbb.png

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Eger oyle bir imkanin ve butcen varsa olabilir. Satin aldiginiz sistem DDR4, bu DDR5. Ayrica bunu alirsaniz onu de cok acik upgrade icin ileriye donuk almis olursunuz.

Yanlis bilgilendirme. Satin almis oldugu sistem DDR4.
AMD kanadinda DDR4 icin artik ileriye donuk diye bir sey yok. DDR5 alirsa ileriye donuk olur. AMD, AM5 soketini en az 4-5 sene daha destekleyecek. Yani anakart ram gibi masraflar olmadan sadece islemci alip upgrade edebilecek.
Ama DDR4 alirsa ileride DDR5 sisteme gecmek istediginde hem anakart, hem ram hem de islemci masrafi olucak.
Pardon hocam ben konu sahibi yazdı sandım başkası yazmış yanlış anlamışım kusura bakmayın dediğinize katılıyorum

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Pardon hocam ben konu sahibi yazdı sandım başkası yazmış yanlış anlamışım kusura bakmayın dediğinize katılıyorum
Insanlik hali olabiliyor boyle ^^

Bilgisayarı önümüzdeki ağustos ayında satacağım. Mac e geçeceğim. Fakat performans farkı için bunu iptal edip 1.5k daha eklememe gerek varmıdır?
Onun hesabini en iyi siz bilirsiniz. Ben urunler arasindaki farklari ve yapilabilecekleri anlattim.

Top Bottom