Neler Yeni

Bu bilgisayara bu fiyat değer mi ?

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki pc yi almak istiyorum.

Sizce fiyat ve ürün olarak değer mi pahalı mı?

Benim gözüme fiyatına göre normal geldi.

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
tek tek parçaları internetten araştırıp fiyatını alıp toplayın sonra bununla karşılaştırın derim

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
alınır bence

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tek tek parçaları internetten araştırıp fiyatını alıp toplayın sonra bununla karşılaştırın derim
Hocam pcyi bir arkadaş alacak ta vatandan alır muhtemelen. 500 600 lira ucuza gelirse bakmaz bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burda tereddütlerim ram 8 GB Bi 8 daha lazım, kasa nasıl, işlemci wrath prism ile mi geliyor? 3600x in soğutucusu ne model?

Fan wrath spire miş

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
Hocam pcyi bir arkadaş alacak ta vatandan alır muhtemelen. 500 600 lira ucuza gelirse bakmaz bile.

Burda tereddütlerim RAM 8 GB Bi 8 daha lazım, kasa nasıl, işlemci wrath prism ile mi geliyor? 3600x in soğutucusu ne model?

Fan wrath spire miş
Wraith spire modeli ile geliyor 3600x ancak ben 8 gb ram olan bi kasaya o parayı vermem bu devirde daha doğrusu bugün 8 gb ram ile pc satın almam minimum 16 düşünün derim

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wraith spire modeli ile geliyor 3600x ancak ben 8 gb RAM olan bi kasaya o parayı vermem bu devirde daha doğrusu bugün 8 gb RAM ile PC satın almam minimum 16 düşünün derim
sepete ekleyince 2x8 16 gb görünüyor hocam. Tek tek parçalara bakınca da fiyat baya makul görünüyor sanırım alacak.

Fan nasıl sizce oc siz stok frekansta iş görür mü ?

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
açıkcası o fanı bilmiyorum ben 3600 kullandığım için stok fanla gelmişti sadece masaüstü işlemleri için yeterli ve son derece baş ağrıtıcı stok olarak wraith prism dışındaki fanlar yetersiz diye düşünüyorum güzel bi hava soğutucu almanız her türlü fayda sağlayacaktır. Ancak bu demek değildir ki Wraith spire fan çöptür sadece daha iyi soğutma daha yüksek frekansa çıkartacağı için iyi soğutma şart diye düşünüyorum.

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
Ram kısmına tıklayınca 390 tl diyor ve bence 16gb olması imkansız :) ya yazım yada yanlış link sorunu var

CMK8GX4M1E3200C16 ürünun bu olduğunu varsayarsanız linke tıklayınca 8gx nerden tutarsanız tutun 16 gb etmez :)

Top Bottom