Neler Yeni

Bu bilgisayarı 2. El alacam alınır mı ve fiyatı ne kadar olmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra Cirav
Bu bilgisayarı 2. El alacağım alınır mı ve fiyatı ne akdat olmalı

Ekler

• IMG_6182.jpeg
    IMG_6182.jpeg
    1.3 MB · Hit: 39
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra Cirav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
17bin TL dedi banada alınır mı sence sisteme baktım da her oyunu ultrada 2k da oynatıyo hemen hemen

can7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Can
Hocam gayet uygun 17bin ben aynı sistemi geçen sene 17bin TL'ye aldım.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Mahir
Fiyat uygun değil normal. Parça kalitesi iyi değil çünkü.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Mahir
Parça kalitesi dediğin ne olabilir ki parça olarak performans önemli 2000 model civic almıyorum
Ekran kartının ne olduğu belirsiz kim bilir ne durumda. A520 anakart var chipset kalitesi kötü tamamen giriş seviyesi bir kart. Ramlerin ne marka olduğu belli değil gerçi ramlerde genel olarak kalite çok önemli değil OC vs yapmayacaksan. Adata ssd tamamen giriş seviyesi sağlığı çok hızlı düşer ( yani ssd den olması gereken hızları alamazsın ). Kasa ve psu güzel. Dediğim gibi önemli parçaların ne olduğu belli değil belli olanların da kalitesi kötü. Alıp almamak sana kalmış soru sordun cevapladık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra Cirav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartının ne olduğu belirsiz kim bilir ne durumda. A520 anakart var chipset kalitesi kötü tamamen giriş seviyesi bir kart. Ramlerin ne marka olduğu belli değil gerçi ramlerde genel olarak kalite çok önemli değil OC vs yapmayacaksan. Adata ssd tamamen giriş seviyesi sağlığı çok hızlı düşer ( yani ssd den olması gereken hızları alamazsın ). Kasa ve psu güzel. Dediğim gibi önemli parçaların ne olduğu belli değil belli olanların da kalitesi kötü. Alıp almamak sana kalmış soru sordun cevapladık.
İkinci el alıyorum ne durumda olduğunu bilmiyorum ama oyun için kullanışmış, sıfır güzel bi sistem almayı bende isterim ama maaliyetler çok yüksek. Reddevil 5700x anakart evet giriş seviyesi ama önemli değil oc yapmayacam zaten ondan dolayı sordum

Top Bottom