Neler Yeni

Bu devirde değil arkadaşınıza babanıza bile güvenmeyin!!!!!

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Evet arkadaşım yüzünden güzel bir şekilde hesabım çalındı. (Steam Guard olmasına rağmen.)

Evet kendi salaklığımdan dolayı çaldırmış bulundum arkadaşıma güvenerek ve siteye düzgün bir şekilde bakmayarak ama oldu.

Şu anda destek talebi oluşturdum daha önce kullandığım kart bilgileri-telefon numarası-eposta- en son satın aldığım oyunun faturasının ss'lerini attım. Aynı şekilde daha önce kullanmış olduğum CD Oyun kodunu da paylaştım.

Şimdi bu bilgilere dayanarak geri alma ihtimalik % kaçtır.

Daha önce böyle bir olay yaşayan biri varsa da kaç saatte geri dönüş aldığını ve nasıl bir prosedürün işlendiğini anlatabilir mi?

Tamamen kendi salaklığım ve dalgınlığımdan ya şehittir ya gazi ***** yoluna gitti Niyazi olduk.

Son düzenleme:

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ruslar kere sizinle fantezilerimi hayata geçireyim.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Arkadaşla dost aynı şey babanıza bile güvenmeyin desen daha güzel olurdu

şahin doğan

80+ Platinum
bu durumda sen m*l oluyorsun o çocuk seninle zorla arkadaş olmadı .D

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Ama ilk e-posta değil. Bundan seneler önce satın almıştım hesabı ama yine de fazlasıyla para harcadım.

Kendi kartımı da ekleyip satın alım yaptım. sürüsüyle şeyi bana ait ancak sadece ilk e-postası bende değil maalesef. Orada da çocukluğumdaki cahillik devreye giriyor maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu durumda sen m*l oluyorsun o çocuk seninle zorla arkadaş olmadı .D
Yok bendeki mallık güvenmemde.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,860
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Aynısı başıma gelmişti, 5 saatte geri aldım

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Ama ilk e-posta değil. Bundan seneler önce satın almıştım hesabı ama yine de fazlasıyla para harcadım.

Kendi kartımı da ekleyip satın alım yaptım. sürüsüyle şeyi bana ait ancak sadece ilk e-postası bende değil maalesef. Orada da çocukluğumdaki cahillik devreye giriyor maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok bendeki mallık güvenmemde.
Hocam elinizde faturalar duruyorsa satın aldığınız oyunlar hakkında, yüksek ihtimal hesabı geri alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Deli ManyaQ
Evet arkadaşım yüzünden güzel bir şekilde hesabım çalındı. (Steam Guard olmasına rağmen.)

Evet kendi salaklığımdan dolayı çaldırmış bulundum arkadaşıma güvenerek ve siteye düzgün bir şekilde bakmayarak ama oldu.

Şu anda destek talebi oluşturdum daha önce kullandığım kart bilgileri-telefon numarası-eposta- en son satın aldığım oyunun faturasının ss'lerini attım. Aynı şekilde daha önce kullanmış olduğum CD Oyun kodunu da paylaştım.

Daha önce böyle bir olay yaşayan biri varsa da kaç saatte geri dönüş aldığını ve nasıl bir prosedürün işlendiğini anlatabilir mi?

Tamamen kendi salaklığım ve dalgınlığımdan ya şehittir ya gazi ***** yoluna gitti Niyazi olduk.
ben tam anlayamadım ve merak ettim tam olarak nasıl oldu ?

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yasin Talha

Büyük ihtimalle geri alacaksin Steam o konu da müthiş çalışıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,795
Üyeler
141,344
Son üye
S2G DİYAR
Top Bottom