Neler Yeni

Bu dönemde pc alınmaz krdşm

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Yunus
TR de yaşayıp "Bu dönemde" "Pahalı" alınmaz gibi sözler çok saçma oluyor çünkü bugün aldığın yarın pahalılaşıyor.

Bütçen ne ise o an alabildiğini alıp kenara çekileceksin en iyisi.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Beyler dün açtığım https://forum.donanimarsivi.com/konu/uelkenin-alim-guecue-azicik-artti.487567/#post-4825551 konusundaki pc bitmii galiba artık en düşük sistem 11K SNXKSNZIJS şaka gibi.. Artık 4200 TL asgari maaş ile 15000lik f/p sistem toplarsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

:kekw::kekw:
Hep aynı şeyler :PeepoLeave:

860B3448-AABC-4387-AA0E-703AFD238108.jpeg

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert çetinkaya
Şaşırdık kaldık dolar düşecek bekleyin diye diye.
hala pc alacaz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Savaş
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim
Sen bu kafayla bakarsan her olaya sadece PC fiyatları mi böyle cebe sokulmayacak telefonlar 3-4 k etin kilosu 100 TL ucuz olan ne var o zaman hiç bişey almayalım ölmeyi bekleyelim
Oyuncu74 kardeş, anlatmaya çalıştığım şey gereksi para harcamak. Oyun oynamak çok mu önemli? Oyun oynayarak memleketi mi kurtaracaksın? Muhtemelen bilgisayarı babacığın sana alacak. O yüzden böyle rahat rahat konuşabiliyorsun. Et değil tavuk yiyeceksin, iPhone değil xiomi kullanacaksın. Şuanda içinde bulunduğumuz ekonomik durum maalesef böyle.

Oyuncu74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Oyuncu74
Uygunsuz davranış
Oyuncu74 kardeş, anlatmaya çalıştığım şey gereksi para harcamak. Oyun oynamak çok mu önemli? Oyun oynayarak memleketi mi kurtaracaksın? Muhtemelen bilgisayarı babacığın sana alacak. O yüzden böyle rahat rahat konuşabiliyorsun. Et değil tavuk yiyeceksin, iPhone değil xiomi kullanacaksın. Şuanda içinde bulunduğumuz ekonomik durum maalesef böyle.
AİSHQHHAHAHA benim yarim akıllı arkadaşım 22 yaşındayım bu 1
2. Olarak rtx 3070ti sistemim var çalışarak aldım
3. Olarak evet oyun oynamak çok önemli oyun oynamaya bayılıyorum bu benim zevkim seni alakadar etmez yazdığın cümleler o kadar komik ki hunharca gülüyorum sana skshahahans her şey pahalı diye senin kullandığın dandik ürünleri mi kullanacağım bilgisayar mi almayacağım ajshhabss adama bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Savaş
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim
Uygunsuz davranış
AİSHQHHAHAHA benim yarim akıllı arkadaşım 22 yaşındayım bu 1
2. Olarak rtx 3070ti sistemim var çalışarak aldım
3. Olarak evet oyun oynamak çok önemli oyun oynamaya bayılıyorum bu benim zevkim seni alakadar etmez yazdığın cümleler o kadar komik ki hunharca gülüyorum sana skshahahans her şey pahalı diye senin kullandığın dandik ürünleri mi kullanacağım bilgisayar mi almayacağım ajshhabss adama bak
22 yaşında olduğuna canı gönülden inanıyorum güzel kardeşim, peki önemli biri misin? Hayır, tek vasfı oyun oynamak olan, vaktinin çoğunu evde geçirip en basit matematik sorusunu bile çözemeyecek kadar ezik birisin. Yukarıda anlatmak istediğim "gereksiz para" harcamayıp, bize yararı dokunacak şeylere vakit yormaktı lakin bunu anlayacak olgunlukta olduğunu sanmıyorum. Bu arada "benim yarım akıllı arkadaşım" gibi üstten üstten hakarete girecek cümleler kurmaya devam edersen, kullanıcı adını ve profil resmini bir taraflarına monte ederim :) umarım hayatta başarılı olursun kardeş.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Beyler dün açtığım https://forum.donanimarsivi.com/konu/uelkenin-alim-guecue-azicik-artti.487567/#post-4825551 konusundaki pc bitmii galiba artık en düşük sistem 11K SNXKSNZIJS şaka gibi.. Artık 4200 TL asgari maaş ile 15000lik f/p sistem toplarsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

:kekw::kekw:
Hocam imzanızdaki ekran kartı ile gta5 tarzı oyunları rahatça oynayabiliyor musunuz ya da lol ve valorant gibi oyunları? Bendede e6500 var da bir ekran kartı çekmem lazım yakın zamanda.

Mert555

80+ Bronze
Saçma bir konu. Eskiden de pcyi parası olan alıyordu şimdide. Eskiden pc’ler 3000₺’di asgari ücret 1000₺. Çok fark eden bir şey yok yani eskiden de aynısı söyleniyordu şimdi de.

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Valla imzamda ki sistemi 10.000e aldığım zaman oooo alınmaz bu zamanda bilgisayar alınmaz vs diyorlardı en son 0 fiyatına baktığımda saçma bi şekilde 20.000 lere kadar uzandı bilgisayar yani paran hazırsa alacaksın uygun sistemi bekleyip bence

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
Sorun BTC bu kadar değerlenmeseydi fiyatlar bu kadar çıkarmıydı hardiskle bile para kazanıyor kazım yaparak bu madenciler

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
22 yaşında olduğuna canı gönülden inanıyorum güzel kardeşim, peki önemli biri misin? Hayır, tek vasfı oyun oynamak olan, vaktinin çoğunu evde geçirip en basit matematik sorusunu bile çözemeyecek kadar ezik birisin. Yukarıda anlatmak istediğim "gereksiz para" harcamayıp, bize yararı dokunacak şeylere vakit yormaktı lakin bunu anlayacak olgunlukta olduğunu sanmıyorum. Bu arada "benim yarım akıllı arkadaşım" gibi üstten üstten hakarete girecek cümleler kurmaya devam edersen, kullanıcı adını ve profil resmini bir taraflarına monte ederim :) umarım hayatta başarılı olursun kardeş.
Aynen aslan parçası bu devirde bilgi önemli ya zaten ? Sen öyle sanmaya devam et. Devir para devri, para parayı katlıyor :) Kaliteli bir bilgisayarı kampanyalı bir şekilde almanın neyi gereksiz para olabilir ? İster oyun oynarım ister mining yaparım ister karla satarım :D Ayrıca oyun oynamak ve bunu profesyonelliğe götürmek şu zamanda ki en iyi işlerden olsa gerek.

Oyuncu74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Oyuncu74
Uygunsuz davranış
Benim beyin yoksunu kardeşim senin gibi babandan sistem dilenen ergen velet değilim YUKARIDA DA DEDİM ÇALIŞARAK ALDIM akşamları arkadaşlarla ekiple oyun oynuyoruz ve sevdiğim bir aktivite vaktinin çocuğun evde geçiren ergen bir velet olduğunu nasıl da biliyorsun PC kullanmaya sadece akşam vakit ayırabiliyorum çalış sende al babanin ağzına bakma ağzı sulu sulu matematik sorusu ne alaka ajsbhababqa tam yarım akıllı çıktı bu ajshhqhqnw sen anca evde otur o fiyata salla bu fiyata salla 1000 liralık Xiaomi kullan oyun oynayıp memleketi mi kurtaracaksin diyen insandan ne beklenir profil resmim de ismim de kestanene montelensin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,441
Üyeler
141,138
Son üye
Syniox0
Top Bottom