Neler Yeni

Bu durumda PC mi alınır laptop mu ?

ahenk'

80+ Silver
Dostlar 11. Sınıfa geçtim ve PC topluyorum. 3 parça satın aldım geriye işlemci monitör kasa+PSU kaldı. Sizce elimdeki parçaları iade edip hem üniversitede hem lisede kullanmak için laptop mu almalıyım yoksa şimdi PCyi tammalayıp üniye kadar kullanıp ünide mi laptop alayım ?

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
masaustu al bence ileride dandik bi laptop alirsin 2bin TL'ye fln ise fln girersin o zamanlar zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

dandik laptop dedigim masaustu aldin zaten oyun laptopu alma yanlis anlama yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Hasan algül
oho ooo 11.sınıfsın pc zırt bırt toplanmaz bikere laptop al hem rahat taşırsın külfeti olmaz ama almışken 2500e 3000e alacaksan en az 4500e bir şey alacaksan al yoksa masaustu

masaustu al bence ileride dandik bi laptop alirsin 2bin TL'ye fln ise fln girersin o zamanlar zaten

dandik laptop dedigim masaustu aldin zaten oyun laptopu alma yanlis anlama yani
aga adam neden dandik laptop alsın bikere duzgün bir şey alsın her işini görür

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
Dostlar 11. Sınıfa geçtim ve PC topluyorum. 3 parça satın aldım geriye işlemci monitör kasa+PSU kaldı. Sizce elimdeki parçaları iade edip hem üniversitede hem lisede kullanmak için laptop mu almalıyım yoksa şimdi PCyi tammalayıp üniye kadar kullanıp ünide mi laptop alayım ?
Aldığın parçalar ne ve ne kadar a aldın toplam şimdi laptop alırsan kullandıkça eskiyecek ve yavaşlıyacak 4-5 sene sonra zaten yavaşlar baya bence şimdilik masaüstü kullan üniye geçtiğin zaman güzel ve ucuz bir laptop alırsın yeni modellerde çıkar zaten

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
oho ooo 11.sınıfsın PC zırt bırt toplanmaz bikere laptop al hem rahat taşırsın külfeti olmaz ama almışken 2500e 3000e alacaksan en az 4500e bir şey alacaksan al yoksa masaustu

aga adam neden dandik laptop alsın bikere duzgün bir şey alsın her işini görür
dostum laptopla oyun oynanmaz masaustu alsak 2k 3k laptop alsin laptoptan odev yapcagi icin oyle dedim

Aldığın parçalar ne ve ne kadar a aldın toplam şimdi laptop alırsan kullandıkça eskiyecek ve yavaşlıyacak 4-5 sene sonra zaten yavaşlar baya bence şimdilik masaüstü kullan üniye geçtiğin zaman güzel ve ucuz bir laptop alırsın yeni modellerde çıkar zaten
anlatmak istedigim sey buydu iste

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
dostum laptopla oyun oynanmaz masaustu alsak 2k 3k laptop alsin laptoptan odev yapcagi icin oyle dedim

anlatmak istedigim sey buydu iste
Laptoptanda oyun oynatır ama masaüstüne göre fazla yıpranır şimdi adam laptop alsa oyun filanda oynıyacak ondan sonra üni geldimi o laptop çok yavaş olcak ondan diyoz şimdilik masaüstü alsın yoksa laptop alsın ama yavaşlar baya ondan diyoz

ahenk'

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RX 5500 XT Special edition OC,16 GB RAM tek modül, b450m anakart aldım 2500 e. Yaklaşık 5 k ya masaüstünü toplar kullanırım diyorum. Üni kazanınca da satar üstüne ekler idare edecek bir laptop alırım bence ya. Şu an saçma gibi geliyor laptop

gunlad

80+
ben sağlam bi laptop almıştım geçen sene ama upgrade falan yapamadığım için satıp kendim sistem toplamayı düşünüyorum bence oyun oynamayı düşünüyorsan laptop alma kardeşim

Venom35

80+ Bronze
RX 5500 XT Special edition OC,16 GB RAM tek modül, b450m anakart aldım 2500 e. Yaklaşık 5 k ya masaüstünü toplar kullanırım diyorum. Üni kazanınca da satar üstüne ekler idare edecek bir laptop alırım bence ya. Şu an saçma gibi geliyor laptop
onu satarsan sattığın fiyata bile 4k ya fln bulursun laptop u

bende öyle yapacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
En mantıklısı ama yinede sen bilirsin Laptop alırsan oyun oynayamazsın masaüstü alırsan oynarsın rahat 5 seneden fazla idare edersin

ahenk'

80+ Silver
ben sağlam bi laptop almıştım geçen sene ama upgrade falan yapamadığım için satıp kendim sistem toplamayı düşünüyorum bence oyun oynamayı düşünüyorsan laptop alma kardeşim
Çok oyun oynamam ama çok edit yaparım. PC toplayacağım ya.

En mantıklısı ama yinede sen bilirsin Laptop alırsan oyun oynayamazsın masaüstü alırsan oynarsın rahat 5 seneden fazla idare edersin
Ayrı eve çıkma ihtimalim olursa PC yi götürürüm bu arada. Ama yurtta kalırsam PC yi satarım direkt. Karar verildi. Yaz kızım PC ALIYORUZ

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
lisede laptop ya da bilgisayar sana zerre kadar işine yaramaz alacaksan kaliteli bir apple tablet at 50 60 liralık kitapların pdflerini bul bir de kalem alırsın geleceğine yatırım yaparsın
istediğin vakit de hem online dersine hem de youtube dan hocaların videolarına katılırsın

Top Bottom