Neler Yeni

Bu fan 3600 e yetermi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan
Arkadaşlar kendim sistem topladım sistem ryzen 5 3600 rx480 b450 anakart otekileri önemli değil zaten pek sistem bu bu işlemciye amazondan aldığım 100 TL'lik fan taktım indirimdeydi beni 1 1.5 ay idare etmesi gerekli param yetmedi çünkü işlemci bir tık sıcak calsiyor gibi geldi bana boşta 55 lerde geziyor oyunda 70 lerde streste 85 90 oluyor bir süre böyle kullansam sorun yaratır mı param gelince kule tipi Alicam bir tane
Mesaj otomatik birleştirildi:

Prime Üyeleri İçin Fırsat: Akasa 8cm Fanlı AM2+/AM3+/AM4/FM1/FM2+ İşlemci Soğutucu (AK-CC1107EP01) https://amzn.eu/d/d4oZ8GJ

Fan linki unutmuşum fan bu

Ek olarak kendi uzerindeki macunla duruyor bende daha iyisi var ama idarelik diye sürmedim

Okeanos_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kamuran güçlü
boşta 38-45 derecede olması lazım.yükte 60-70 arası normaldir. anakart biosta 85 dereceye geldimi otomatik sistemi kapatması için ayarlayabilirsin. orjinal macuna dokunma. piyasada çok sahte macun var. soğutması gerekirken daha çok ısınma yapabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boşta 38-45 derecede olması lazım.yükte 60-70 arası normaldir. anakart biosta 85 dereceye geldimi otomatik sistemi kapatması için ayarlayabilirsin. orjinal macuna dokunma. piyasada çok sahte macun var. soğutması gerekirken daha çok ısınma yapabilir
Zaten 85 e geldiğinde anakart biplemeye başlıyor uyarı veriyor ama kapanması derken sistemin kapanmasindanmi bahsediyorsunuz yani saçma olmazmi o

Okeanos_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kamuran güçlü
Zaten 85 e geldiğinde anakart biplemeye başlıyor uyarı veriyor ama kapanması derken sistemin kapanmasindanmi bahsediyorsunuz yani saçma olmazmi o
hayır genelde o ayar 99 dereceye ayarlı bilgisayar direk kendini kapatır. işlemci yanmasın diye

Top Bottom