Neler Yeni

Bu fiyata piyasada bundan ucuzu bulunmaz mı?

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Ali Avcı
Uzun zamandır bilgisayar bakıyorum.İşlemci olarak beni uzun yıllar tutsun diye ryzen 7 7800x3d ekran kartı olarak da 4070 super istiyordum.1 aya yakındır takip ettim çoğu siteyi ama gerek işlemcisi gerek soğutucusu gerek ssdsi olsun 60kdan aşağı vermiyoalr böyle bi sistemi. ram 2x16 corsair yaptım soğutucu biraz aklımı karıştırıyor 240mm yeter mi diye düşünüyorum.Bir de 1080p 240hz monitör için kullanacağım bu sistemi yani fps türü oyunlar oynuyorum genellikle.2k monitöre geçmesem dar boğaz yapma ihtimalı var mıdır? Sistem bu: özelleştirmeyle birlikte 52k oluyor.Sizce ryzen yeni işlemcileri de beklemeli miyim daha fp olur mu?

Ekler

• sdd.png
    sdd.png
    200.9 KB · Hit: 21
  • ss.png
    ss.png
    211 KB · Hit: 20

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
ozan başaran
s!nerji ryu adlı sistemi özelleştirip çok daha ucuza getirebilirsiniz sanki (link atamıyorum)

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Ali Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s!nerji ryu adlı sistemi özelleştirip çok daha ucuza getirebilirsiniz sanki (link atamıyorum)
ekran kartı markasından dolayı değişiklik oluyor doğrudur 2k kadar.2k tlden dolayı gainward a geçmem mantıklı olur mu ki?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
ozan başaran
ekran kartı markasından dolayı değişiklik oluyor doğrudur 2k kadar.2k tlden dolayı gainward a geçmem mantıklı olur mu ki?
hocam ventus 2x kartlar nvidianın en kötü soğutmaya sahip olan modeli, ben gainwarda geçerdim gainward ghost iyi bir model değil fakat msi ventus kadar kötü de değil 2k fazla vereceğinize daha ucuza bunu alın derdim

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Ali Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ventus 2x kartlar nvidianın en kötü soğutmaya sahip olan modeli, ben gainwarda geçerdim gainward ghost iyi bir model değil fakat msi ventus kadar kötü de değil 2k fazla vereceğinize daha ucuza bunu alın derdim
Anladım hocam sağ olun öneri için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,051
Üyeler
151,337
Son üye
bankofturkey
Top Bottom