Neler Yeni

Bu flash bellegi alacagim windows 11 dosyasini icine atabilirmiyim

Talentt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
İsmail altıntop
Fat32 olaylari felan var onlar ne ve yapmam gerekiyormu birde yapabilir isem telefondan yapacagim boyle birsey mumkunmu yani bir video izledim mumkun gibi idi yapamazsam internet cafeye felan gidecegim her ne ise kurmam icin birsey yapmam gerekiyormu windows dosyasini icine atmam yeterlimi sağdece birde flash bellege dosyayi attim diyelim bilgisayara kurarken internet gerekiyorum son soru sıfır bir nvm ssd im var calistirmak icin baska pcde felan acmam gerekiyormu kurmam gerekiyormu

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Süleyman
Windows 10 iso dosyasını Microsofttan indirin.
Sonrasında Rufus programını indirip açın min. 8 gb flaş belleği takın. Otomatik görecektir zaten program. Anakartınız eski değilse Rufus programının yaptığı ayarlar yeterli olacaktır indirdiğiniz iso dosyasını seçip flaş belleğe yazdırmanız yetecektir.

Talentt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
İsmail altıntop
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonrasında Rufus programını indirip açın min. 8 gb flaş belleği takın. Otomatik görecektir zaten program. Anakartınız eski değilse Rufus programının yaptığı ayarlar yeterli olacaktır indirdiğiniz iso dosyasını seçip flaş belleğe yazdırmanız yetecektir.
Bir internet kafeye gitsem hallolabilecek birseymi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde telefondan yapamazmiyim

Edii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
erdinç
Otg kablosu var ise yapabilirsin telefondan

Top Bottom