Neler Yeni

🔺Bu Gereksiz ekran kartı tutacağı niye pahalı🔺

Can...

80+ Platinum

baksanıza gardaşlarım ne gerek var böyle bir saçmalığa aşırı abartılı bir fiyat (BENCE (YANKILI))
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Çaylak Forumcu rog hastalarına önerir misin hocam dfghijklşsgh

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,654
İsim
Emre
Discord
necromancerr

baksanıza gardaşlarım ne gerek var böyle bir saçmalığa aşırı abartılı bir fiyat (BENCE (YANKILI))

Hocam hem özel seri olması hemde markası dolayısıyla bu kadar pahalı eva 02 serisi sonuçta kısa süreli koleksiyonluk bir seri

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hem özel seri olması hemde markası dolayısıyla bu kadar pahalı eva 02 serisi sonuçta kısa süreli koleksiyonluk bir seri
kısaca para tuzağı yani koleksiyonluk tutacağı napayı ben eski sabertooth anakartlar dan olsa neyse on numara koleksiyon da bu saçma

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Koleksiyon ürünü, tamamiyle koleksiyonerlerin ve anime sevenlerin ilgisini çekmesi için yapılmış. Pahalı diye saçmalık diye hiç olmaması gerekmiyor. Şahsen Evangelion fanı olsam alırdım.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,844
İsim
ege erdem demirelli
Ozel Seri + Dolarla gelildigi icin 30x birim olmasi + vergiler + Guzel Anime Kizi (opsiyonel)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,654
İsim
Emre
Discord
necromancerr
kısaca para tuzağı yani koleksiyonluk tutacağı napayı ben eski saberthoot anakartlar dan olsa neyse on numara koleksiyon da bu saçma
Bunlarda ileriki dönemin koleksiyonluk ürünleri olucak işte :D şuan 250k ya dizilen eva02 set bi sistem koleksiyon olarak kutuları açılmadan saklanırsa ileride para edebilir (dolar bazında)

Can...

80+ Platinum
Koleksiyon ürünü, tamamiyle koleksiyonerlerin ve anime sevenlerin ilgisini çekmesi için yapılmış. Pahalı diye saçmalık diye hiç olmaması gerekmiyor. Şahsen Evangelion fanı olsam alırdım.
ne biliyim Türkiyede gereksiz yurt dışında olsa neyse vergisi abartılı değil vs uygundur ztn de

Palo DAYI

80+ Gold

Evde kendim borudan yaptim belessss :) :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,360
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7
Top Bottom