Neler Yeni

Bu hazır pc iyi mi,biraz özelleştirdim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
nvidia yazılım olarak daha önde ve benim görüşümcede amd kartlar daha çok ısınıyor.Tabi daha f/p oluyorlar ama genede nvidia tercih ederim bende
Ben de Nvidia kartları seviyorum ama RX 6000 verimlilik olarak Nvidiayı ezer geçer bu nesilde.

RTX 3060 160W civarı güçle çalışırken rakibi RX 6600 100W ile aynı performansı veriyor, AMD hala bazı yönlerde sorunlu olsa da mimarisi çok iyi bu seride 😀

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
AMD eskisi kadar sorun yok diye biliyorum.
Tabi herkesin kendi tercihi.
Eskisi kadar yok ama hala Nvidia kadar iyi değil ve kartlar arasında neredeyse fark yok zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Giray Orkut GÜNAL
Daha kötü anakart daha kötü ram daha kötü ssd ekran kartı olarak arada çok az fark var ve amd ekran kartı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel sistem hocam daha f/p si yok o bütçede
alabilirsiniz hocam gayet başarılı bir sistem 6500 xt ile kafanızı karıştırmanıza gerek yok alın bakın keyfinize.

ayrıca özelleştirmenize gerek yok gereksiz pahalı özelleştirme seçenekleri (sistem parçaları)
Ok eyw saol hocam

Yazılım olarak önde ama ısınma olarak katılmıyorum şuan
Sanki bende öyle bi düşündüm, acaba önerebileceğin başka bir hazır PC var mı?

Yusufgs01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf
Yazılım olarak önde ama ısınma olarak katılmıyorum şuan
Asus dual rx 6500 xt buz gibi çalışan bir kart ısınma konusunda bende katılmıyorum 4 gb olmasına rağmen çok güçlü bir kart olmamasına rağmen ısıtma blogu cok iyi ben alalım 1 ay oldu ısınma konusunda çok iyi bazı oyunlarda fan dönmüyor bile 60 dereceyi geçmediği için

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Giray Orkut GÜNAL
bi
Asus dual rx 6500 xt buz gibi çalışan bir kart ısınma konusunda bende katılmıyorum 4 gb olmasına rağmen çok güçlü bir kart olmamasına rağmen ısıtma blogu cok iyi ben alalım 1 ay oldu ısınma konusunda çok iyi bazı oyunlarda fan dönmüyor bile 60 dereceyi geçmediği için
Ok eyw tavsiyen için

LethaX

80+ Bronze
Asus dual iyidir ya 😃

Ok eyw saol hocam

Sanki bende öyle bi düşündüm, acaba önerebileceğin başka bir hazır PC var mı?
Hocam şuan yok 7k ya en iyisi budur bence. Veya ben bilmiyorum bence alın bunu bitmeden iyi sistem iş görür yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Top Bottom