Neler Yeni

Bu hazır sistem alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bedirhan

Uzun süredir ddr5 bir sistem arıyordum ve itopyanın yeni kuark serisinden 7700xt'li böyle bir sistem buldum

Müsteri hizmetlerine mesaj attım mağazadan alınabiliyormuş fakat kafamda bir soru kaldı

İşlemci tray olduğu için fansız olacak fakat web sayfasında soğutucu seçeneği yok

Web sayfasında bir hata var ise mağazada gittiğimizde söyleyerek ekletebilir miyiz ve işlemci tray olduğu için garanti süresi daha mı kısadırr?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Mirhan Yalçın

Uzun süredir ddr5 bir sistem arıyordum ve itopyanın yeni kuark serisinden 7700xt'li böyle bir sistem buldum

Müsteri hizmetlerine mesaj attım mağazadan alınabiliyormuş fakat kafamda bir soru kaldı

İşlemci tray olduğu için fansız olacak fakat web sayfasında soğutucu seçeneği yok

Web sayfasında bir hata var ise mağazada gittiğimizde söyleyerek ekletebilir miyiz ve işlemci tray olduğu için garanti süresi daha mı kısadırr?
Sistemin fiyatı kötü 36kya 4070superli vardı sinerjde ek olarak tray işlemcilerde garanti kısa uzun fark yok ve o işlemciyi stok soğutucu ile soğutamazsınız

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Alev Fırtınası
daha iyi bir seçenek var mı veya gelecekte gelir mi
Gelecekte gelir, şu an bu var ama bu daha pahalı. Hiç araştırmadım belki daha iyisi vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçen 37K ve üstü olabiliyorsa ryu alıp geçebilirsin fiyatı piyasanın baya altında

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemin fiyatı kötü 36kya 4070superli vardı sinerjde ek olarak tray işlemcilerde garanti kısa uzun fark yok ve o işlemciyi stok soğutucu ile soğutamazsınız
zaten soğutucu ekletmeyi düşünüyorum ama ekleme seçeneği yok sorum oydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim için sadece itopya veya vatan bilgisayarda olması gerekiyor çünkü mağazadan alma imkanım olmalı ailem yüzünden

Top Bottom