Neler Yeni

Yardım Bu iki ekipman nasıl?

Galeyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
M.Baran MALAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmet B
Önerilerinizi bekliyorum o zaman hocam. Kablosuz olması tercihim ama zorunlu değil.
Hocam ben dün aliexpressten 270 TL'ye red swich kablolu boyut olarakta aynı sizin attıgınız gibiydi aldım
keşke dün alsaydınız 270 tl çok uygundu
sizin için bir araştırma yapıp atacagım beklemede kalın.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Feyzan
furylevelin kablosuz kulaklığını kullanmıştım hyperx kalitesine yakındı belki mouse de kalitelidir

Galeyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
M.Baran MALAY
furylevelin kablosuz kulaklığını kullanmıştım hyperx kalitesine yakındı belki mouse de kalitelidir
Mouse konusunda forumda uzun bir tartışma var ve herkes çok memnun satıldığı platformdaki yorumları da çok olumlu bu fiyata kötü değil gibi aslında

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Feyzan
kablosuz için iyi buna en yakın performans da bildiğim logitech g305 var oda 1800den başlıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyat olarak makul gibi

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Cenk Yalçın

Galeyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
M.Baran MALAY
Bence klavye alınır ama mouse alınmaz
Mouse konusunda yorumların iki zıt uçta olması çok farklı bir durum önerenler çok memnun onermeyenlerde çok net bir şekilde olumsuz düşünüyorlar sizin beğenmeme sebebiniz ne?

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Cenk Yalçın
Mouse konusunda yorumların iki zıt uçta olması çok farklı bir durum önerenler çok memnun onermeyenlerde çok net bir şekilde olumsuz düşünüyorlar sizin beğenmeme sebebiniz ne?
Mouse kötü değil ama o paraya daha güzeli alınır diye düşünüyorum

gunesss

80+
Ekim 2023'ten beri Havit'in resimdeki klavyesini kullanıyorum, çiçek gibi. Şahsen ben Hyper X Pudding keycaps aldım, Türkçe karakter takıntım yüzünden klavyenin bazı tuşlarını değiştirdim, gözüme çok hoş geliyor ama bu tuşlar bi tık yüksekte kaldı onu hesap edememişim :D uygun keycaps ile harika klavye. Hotswappable bir kere, bozulan switchi değiştirirsin. İstediğin gibi customize et, ekranı gayet güzel çalışıyor. Yazılım desteği gayet yeterli.

Mouse yeni çıktı, Paw3395 sensörüne sahip, bataryası iyi durumda. 1 hafta kadar kullandım, plastik kalitesi de iyi diyebileceğim seviyede. Bu fiyata daha iyisini bulamazsın sanıyorum. (Mouse için uzun kullanımda bir yorumda bulunamayacağım, yedek mouse olarak Delux M800 Pro, Darmoshark M3s'in yanında bekliyor artık. Fantech Helios II Pro 4k aldım, onun gelmesini bekliyorum heyecanla, bu mouse'lar birdaha ne zaman kullanılır bilemiyorum :D )

Galeyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
M.Baran MALAY
Mouse kötü değil ama o paraya daha güzeli alınır diye düşünüyorum
Peki bu fiyata öneriniz ne?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekim 2023'ten beri Havit'in resimdeki klavyesini kullanıyorum, çiçek gibi. Şahsen ben Hyper X Pudding keycaps aldım, Türkçe karakter takıntım yüzünden klavyenin bazı tuşlarını değiştirdim, gözüme çok hoş geliyor ama bu tuşlar bi tık yüksekte kaldı onu hesap edememişim :D uygun keycaps ile harika klavye. Hotswappable bir kere, bozulan switchi değiştirirsin. İstediğin gibi customize et, ekranı gayet güzel çalışıyor. Yazılım desteği gayet yeterli.

Mouse yeni çıktı, Paw3395 sensörüne sahip, bataryası iyi durumda. 1 hafta kadar kullandım, plastik kalitesi de iyi diyebileceğim seviyede. Bu fiyata daha iyisini bulamazsın sanıyorum. (Mouse için uzun kullanımda bir yorumda bulunamayacağım, yedek mouse olarak Delux M800 Pro, Darmoshark M3s'in yanında bekliyor artık. Fantech Helios II Pro 4k aldım, onun gelmesini bekliyorum heyecanla, bu mouse'lar birdaha ne zaman kullanılır bilemiyorum :D )
Fiyatı şuan uygun mu peki?

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Cenk Yalçın
Top Bottom