Neler Yeni

Bu iki Nike Air Force 1 arasında kaldım yardımcı olurmusunuz?

hasaan68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Hasan
Merhaba bu iki ayakkabı arasında kaldım ikisinden birini alacağım sizce hangisi veya farklı öneriniz varsa değerlendirebilirim bütçem max 4k.

-Sepette 3.994Tl

Nike Air Force 1 '07 Erkek Beyaz Spor Ayakkabı

-Sepette 3.599Tl

Mesaj otomatik birleştirildi:

400 tl farka değermi

soundwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Gökay Tanış
Merhaba,

Bana göre, beyaz olan daha estetik bir görünüme sahip. Ayrıca tamamen beyaz olması, birçok kombin olasılığı sunması açısından bir avantaj. Siyah Nike markalı olanın da elbette çeşitli kombin imkanları vardır, ancak göze hitap açısından ben beyazı tercih ederdim.

hasaan68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,

Bana göre, beyaz olan daha estetik bir görünüme sahip. Ayrıca tamamen beyaz olması, birçok kombin olasılığı sunması açısından bir avantaj. Siyah Nike markalı olanın da elbette çeşitli kombin imkanları vardır, ancak göze hitap açısından ben beyazı tercih ederdim.
Merhaba beyaz olanda ufak bir kırmızı var bir bakarmısınız ve tekrar yorum yaparsanız sevinirim.

soundwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Gökay Tanış
Merhaba beyaz olanda ufak bir kırmızı var bir bakarmısınız ve tekrar yorum yaparsanız sevinirim.
Merhaba,

İncelediğimde, keşke o kırmızı Nike logosunu eklemeselerdi diye düşündüm; gerçekten gereksiz bir dokunuş gibi görünüyor. Gerçek hayatta nasıl duracağından emin değilim, ancak ileriye dönük düşündüğümüzde, her ne kadar kaliteli malzemelerden üretilmiş olsa da, beyaz ayakkabılarda sararma söz konusu olabilir. Buna ek olarak, o kırmızı logo ile çirkin durabilir.

hasaan68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Hasan
Merhaba,

İncelediğimde, keşke o kırmızı Nike logosunu eklemeselerdi diye düşündüm; gerçekten gereksiz bir dokunuş gibi görünüyor. Gerçek hayatta nasıl duracağından emin değilim, ancak ileriye dönük düşündüğümüzde, her ne kadar kaliteli malzemelerden üretilmiş olsa da, beyaz ayakkabılarda sararma söz konusu olabilir. Buna ek olarak, o kırmızı logo ile çirkin durabilir.
Yani ne diyoruz siyah beyazmı alayım classıc olan

soundwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Gökay Tanış
Ben olsaydım beyaz olanı tercih ederdim. Daha şık gözüküyor.

hasaan68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Hasan
Ben olsaydım beyaz olanı tercih ederdim. Daha şık gözüküyor.
Reis doğruda hem stok yok hem pahalı zaten 4 bine zor çıktım normalde panda var ama hiç beğenmiyorum air force panda ondan dolayı siyah beyaz olanı sipariş geçtim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,355
Üyeler
154,564
Son üye
muraccc
Top Bottom