Neler Yeni

Çözüldü✓ bu iki ürün arasında kaldım sizce hangisi

Okany33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Okan Yazgan
açık konuşmak gerekirse monsterın bütün kasaları normale göre fazla ısınıyor kuzenimde var v20.4 cs yi bile 90 derecelerde oynuyor bu yüzden eğer iki monster arasında kaldıysan soğutmasına değil diğer özelliklerine bak ayırt edici olması için.
https://www.akakce.com/laptop-noteb...tasinabilir-bilgisayar-fiyati,1903505128.html
Arkadaşım aldı bunu asus rog serisi oldugu halde islemci 95 leri görüyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.akakce.com/laptop-noteb...tasinabilir-bilgisayar-fiyati,1903505128.html
Zaten onda görmesem gözüm kapalı bunu alicaktim . Tek sikintisi sicaklikta degil ekran karti max tdp degerinide görmüyor

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
monster kullanıyorsan normal evet ama rog serisinde ve msi ın bazı serilerinde max 80 dereceleri görüyor cs ve benzeri oyunlarda
Her cihaz o sıcaklığa çıkıyor. İşlemci bazlı oyun çünkü. 45W TDP değerine sahip olan bir işlemciden bahsediyoruz. Ekran kartı için normal değil ama.

Zaten onda görmesem gözüm kapalı bunu alicaktim . Tek sikintisi sicaklikta degil ekran karti max tdp degerinide görmüyor
O tdp değerine ulaşmama sorunu çözülmedi mi hala?

Okany33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Okan Yazgan
Her cihaz o sıcaklığa çıkıyor. İşlemci bazlı oyun çünkü. 45W TDP değerine sahip olan bir işlemciden bahsediyoruz. Ekran kartı için normal değil ama.

O tdp değerine ulaşmama sorunu çözülmedi mi hala?
Valla yalan olmasin arkadas alalı oldu biraz ama onunla test ettigimde 115 civari geziyordu tdp

Valla yalan olmasin arkadas alalı oldu biraz ama onunla test ettigimde 115 civari geziyordu tdp
Düzeldigi ile ilgili bilginiz varsa rogta alabilirim

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke

Düzeldigi ile ilgili bilginiz varsa rogta alabilirim
Bilgim yok maalesef, T7 V20.4 cihaza bakabilirsiniz.

oknyaz01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Yazgan
hangi oyunda? cs olduğunu sanmıyorum 6800h 11800h a göre daha çok ısınan bir işlemci ki gerisinde de kalmış bir işlemci bununla karşılaştırman biraz garip dostum.
nerde 11800h ile 6800h ı karşılaştırdım ben burda demek istediğim tek şey asusta olsa sıcaklıklar 90 üstü olabiliyor

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR
nerde 11800h ile 6800h ı karşılaştırdım ben burda demek istediğim tek şey asusta olsa sıcaklıklar 90 üstü olabiliyor
? linkini attığın rog 6800h ama konuyu açtığın pclerin ikisinde de 11800h ve 3060 var genel bir konu açsan karşılaştırmazdım ama kendine tezatsın 90 derece sıcaklığı göremez demedim cs de o sıcaklığı görmez dedim onun üzerinden karşılaştırdığımız için. Neyse olabilir böyle şeyler ama sandığının aksine rog serisi monsterlara göre çok daha iyi soğutma konusunda hatta çoğu pc firması monster a göre çok daha iyi soğutmada zaten bu yüzden monsterları daha uygun fiyata bulabiliyorsun ha ısınması problem değil ben harici klavyeyle kullanacağım diyorsan monster almak daha mantıklı ama termal macun süresine dikkat et daha çok ısındığı için daha sık aralıklarla termal macun değişmi gerekir bu da yegane bir tavsiyem olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,782
Üyeler
141,893
Son üye
Truva
Top Bottom